NURSEL ÖZDEMİR KURUMLARINDA HİZMET İÇİ EĞİTİM

NURSEL ÖZDEMİR KURUMLARINDA HİZMET İÇİ EĞİTİM

YILDIRIM ÇARPAN GENÇ HAYATINI KAYBETTİ

YILDIRIM ÇARPAN GENÇ HAYATINI KAYBETTİ

VALİ TRAFİK TEDBİRLERİNİ YERİNDE İNCELEDİ

VALİ TRAFİK TEDBİRLERİNİ YERİNDE İNCELEDİ

BAROLARDAN ORTAK AÇIKLAMA

BAROLARDAN ORTAK AÇIKLAMA

MUÇEP’TEN YAŞLI ORMANLAR İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

MUÇEP’TEN YAŞLI ORMANLAR İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

ULAŞ   YAVUZ   “GELECEĞE  ADAYIZ”
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 3 Ocak 2020 - 20:19:23

ULAŞ   YAVUZ   “GELECEĞE  ADAYIZ”

19 Ocak 2020 tarihinde gerçekleşecek olan CHP Fethiye ilçe olağan kongre süreci; heyecanlı bir şekilde sürüyor. Cumhuriyet  Halk Partisi Fethiye İlçe  yönetiminde başarılı  görevlerde bulunan  Ulaş Yavuz; CHP Fethiye İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı. Ulaş Yavuz’un CHP Fethiye İlçe Merkezindeki  adaylık açıklamasına yoğun bir  katılım oldu. Ulaş Yavuz’un adaylık açıklamasına; CHP Muğla eski milletvekili Ali Cumhur Yaka,  CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Fethiye Belediye Başkan yardımcısı Oğuz Bolelli,  CHP Fethiye Belediye meclis üyelerinden Veli Pabuşçu, Sami Kemik, Taner Boz, Gözde Gürsoy Hoşafçı, Devrim Öztürk ve  Muharrem Akalın ile partililer katıldılar.

“YENİ BİR DÖNEM BAŞLAYACAKTIR”

Ulaş Yavuz’un başkan adaylığı açıklamasından önce CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu bir konuşma yaptı. Kullukçu açılış konuşmasında “CHP Fethiye ilçe örgütümüzün 37. Olağan ilçe kongresi 19 Ocak 2020  tarihinde birlik ve beraberlik içersinde  gerçekleşecektir. Kongreden sonra CHP Fethiye ilçe başkanlığı olarak yeni bir dönem başlayacaktır. Düne kadar yerel yönetimde hep muhalefet partisiydik bu gün ise artık yerel de iktidar partisi olmaktayız.  İlçe kongremizde seçilecek olan yeni başkan ve yönetim kurulumuz;  bu hassas düşünce ve anlayışla en iyi şekilde partimizi yöneteceğini temenni ediyorum.  CHP Fethiye ilçe yönetimde birlikte  başarılı çalışmalar yaptığımız başkan yardımcımız, dostum ve en yakın çalışma arkadaşım Ulaş Yavuz’un aday olmasından dolayı onur ve gurur duyuyorum.  5.5 yıldır Ulaş Yavuz ile birlikte  başarılı çalışmalar yaptık. Partimizi genel seçimlerde birinci parti yaptık,  yerel seçimlerde de birinci parti yaparak 30 yıl sonra Fethiye Belediyesini partimize kazandırdık. Kendisine başarılar diliyorum. 19 Ocak’ta herkesi kucaklayan  iyi bir yönetimin sandıktan çıkacağına inanıyorum” dedi.

“GELECEĞİMİZ İÇİN ÇALIŞACAĞIM”

CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu’nun konuşmasından sonra Ulaş Yavuz adaylık açıklamasını yaptı. Ulaş Yavuz konuşmasında “42 yaşındayım, inşaat mühendisiyim, evli ve iki çocuk babasıyım. İngilizce ve Almanca bilmekteyim. Kişisel hiçbir hesabım yok,  partimize hizmet etmek için ilçe başkanlığına aday oldum. Seçilirsem dürüst bir şekilde çalışacağım, yalan söylemeyeceğim, yapamayacağım bir iş için söz vermeyeceğim, şeffaf olacağım, akla dayalı gerçek bir çalışma yapacağım, geleceğimiz için çalışacağım” dedi.

“ÖRGÜTÜN ADAYI OLMA HEDEF VE AMACINDAYIZ”

“Geleceğe Adayız” sloganıyla  çalışmalarını sürdürmekte olduğunu  ifade eden Ulaş Yavuz “Mahalle delege seçimleri sona ermiş ve CHP en onurlu makamlarından biri olan Mahalle Delegelerimiz belirlenmiştir. İlçe ve İl Kongreleri ile devam eden bu süreçte Partimizin onurlu İktidar yürüyüşünde öncülük edecek CHP örgütlerinin yönetimleri iki yıllık süreç için belirlenmeye başlamıştır. İçinde bulunduğumuz karanlık günlerden çıkabilmek adına ülkenin her bir köşesinde verilmesi gereken onurlu mücadelenin, ilçemizde de layığı ile yapılması, yerelde ve genelde iktidar olabilmek için geçmişin kişisel hırs, öfke ve hesaplaşmalarıyla değil, tamamen yapıcı ve birleştirici bir yönetim anlayışının hâkim olması gerektiği kuşkusuzdur. Fethiye’de Cumhuriyet Halk Partisi’nin mevcut gücüne daha fazla güç katmak, bu kutsal mücadelede hiçbir sorumluluktan kaçmadan, örgüt bilinci ve görev anlayışıyla, belli bir zümrenin veya kitlenin değil, tüm örgütün adayı olma hedef ve amacındayız.

“YIKICI DEĞİL YAPICI BİR YÖNETİM OLACAĞIZ”

Yıkıcı değil yapıcı bir yönetim anlayışının hakim olması, geçmişle hesaplaşma yerine geleceği hep birlikte kucaklamak gerektiğine inanmaktayız. Bir grubun veya kesimin değil parti üyelerinin tamamının onayladığı ve omuz omuza mücadele edilecek bir yapı ve birliktelik oluşturmak zorunluluğu doğmuştur. Herkese eşit ve aynı mesafede, herhangi bir oluşumun değil bütün parti üyelerimizin de arzu ettiği gibi birlikten, beraberlikten yana; herkesi kucaklayan bir anlayış içerisinde olacağından hiç kimsenin şüphesi olmamalıdır. Cumhuriyet Halk Partisi devrimdir, direniştir, kuruluş ve kurtuluştur. Yüce Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu ve bizlere emanet ettiği Partimiz Türk halkının teveccühleri ile en kısa zamanda siyasi iktidar olmalıdır. Parlamenter düzenin yeniden hakim olduğu, tek adam rejimi yanlışından dönüldüğü ve Cumhuriyet kazanımlarımıza sımsıkı sarılacağımız günler çok yakındır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu partimizin iktidar olabilmesi adına; parti içi birlik ve bütünlüğü sağlamak, tüm partilileri kucaklamak gerekmektedir. Çocuklarımıza sözümüz var, aydınlık geleceğe umutla bakabilmeleri talip olduğumuz görevin önemini daha da arttırmaktadır. Fethiye’de Cumhuriyet Halk Partisi’nin mevcut gücüne daha fazla güç katmak, belli bir zümrenin veya kitlenin değil de, tüm CHP Fethiye İlçe örgütünün öncüsü olmak amacındayız. Partimizin iktidar yürüyüşünde; parti içi birlik ve bütünlüğü sağlamak ve tüm partilileri kucaklamak için laik, tam bağımsız, Türkiye Cumhuriyeti’ne bağlı,ülkemizi kurtaran ve kuran bir partinin üyesi olmanın sorumluluğuyla, güler yüzlü örgüt hedefim ve Atatürkçülüğümün onuruyla, CHP Fethiye İlçe Başkanlığına aday oluyorum. CHP Fethiye örgütünün üyesi tüm mücadele arkadaşlarımın desteklerini bekler, saygılarımı sunarım” dedi. Ulaş Yavuz’un konuşmasından sonra partililer başkan adayı Ulaş Yavuz’u tebrik ederek, başarılar dilediler.(HABER(FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz