FETHİYE’ DE  BAHAR  HAVASI

FETHİYE’ DE  BAHAR  HAVASI

Muhtarlardan  Başkan  Karaca’ya  Ziyaret

Muhtarlardan  Başkan  Karaca’ya  Ziyaret

İLK YARIYI LİDER TAMAMLADILAR

İLK YARIYI LİDER TAMAMLADILAR

HARUN  BALCI  YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

HARUN  BALCI  YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

TANGO DERSLERİ HIZ KESMİYOR

TANGO DERSLERİ HIZ KESMİYOR

BÜYÜKŞEHİR’İN HİZMET İÇİ EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 30 Aralık 2019 - 20:31:40

BÜYÜKŞEHİR’İN HİZMET İÇİ EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR

Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışan personele ‘Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Kadına Yönelik Şiddet’ ve ‘Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun’ konulu eğitim programı düzenledi.

“TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ VE KADINA YÖNELİK ŞİDDET’ EĞİTİMİ”

Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görev yapmakta olan psikologlar tarafından belediyecilik hizmeti sunan personel ve MUTTAŞ bünyesinde çalışan şoförlere “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Kadına Yönelik Şiddet” eğitimi verildi. Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen eğitime Muğla Büyükşehir Belediyesi ve MUTTAŞ’ta çalışan personel katıldı. Eğitimde çalışanlara kadına yönelik şiddete ilişkin farkındalık oluşturmak ve bilinç kazandırmak adına toplumsal cinsiyet eşitliği, toplumsal cinsiyet, toplumsal cinsiyet rolleri, kadına karşı şiddet, şiddet türleri, medeni haklar, sözleşmeler ve yasalar konularında bilgi verildi.

“AMME ALACAKLARININ TAHSİL USULÜ HAKKINDA KANUN’ EĞİTİMİ”

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Büyükşehir Belediyesi, MUSKİ ve İlçe Belediye personeline yönelik “Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun” konulu eğitim programı düzenlendi.Muğla Büyükşehir Belediyesi Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen eğitim programına Büyükşehir Belediyesi personelinin yanı sıra MUSKİ ve İlçe Belediyelerinin de personeli katılım sağladı. Programda 1953 Yılında Yürürlüğe Giren 6183 Sayılı Kanunun Genel Esasları Kamu Alacağı Niteliğindeki Alacaklar Nelerdir? Kamu Alacağının Tahsilinde İzlenecek Yöntemler,  Kamu Alacağının Zorla Tahsili Zamanaşımı, Terkin, Yasaklar ve Cezalar Kanun ile İlgili Yapılan Güncel Yasal Düzenlemeler ve diğer kanunlarla olan ilişkisi konularında bilgiler verildi. Katılımcıların soruları cevaplandırıldı.(HABER MERKEZİ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz