KOMİSYONLAR CUMHUR İTTİFAKINA GEÇTİ

KOMİSYONLAR CUMHUR İTTİFAKINA GEÇTİ

YEŞİLAY’DAN ZİYARET

YEŞİLAY’DAN ZİYARET

VALİ ORHAN TAVLI’DAN BAŞKAN GÜRÜN’E ZİYARET

VALİ ORHAN TAVLI’DAN BAŞKAN GÜRÜN’E ZİYARET

KURBAN DERİSİ BAĞIŞI FAALİYETLERİNİ BAŞARIYLA TAMAMLADI

KURBAN DERİSİ BAĞIŞI FAALİYETLERİNİ BAŞARIYLA TAMAMLADI

ŞEKER OTLARI ÇİFTÇİNİNDE CEBİNİ TATLANDIRACAK

ŞEKER OTLARI ÇİFTÇİNİNDE CEBİNİ TATLANDIRACAK

HAKTAN GÖKÇEKUYU’DAN SEYDİKEMER’E HÜZÜNLÜ VEDA…
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 26 Temmuz 2020 - 19:40:35

HAKTAN GÖKÇEKUYU’DAN SEYDİKEMER’E HÜZÜNLÜ VEDA…

Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu’nun görev yeri değişikliği sebebiyle Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz tarafından veda yemeği düzenlendi. Yemeğe Siyasi Parti Başkanları, STK Başkanları, İlçe İdari Amirleri, Belediye Birim Müdürleri, Meclis üyeleri ve Muhtarlar katıldı.

“AMACIMIZ; SEYDİKEMER’E GÜZEL ESERLER BIRAKMAKTI”

Gecede hem Belediye Başkanı Yakup Otgöz hem de Kaymakam Haktan Gökçekuyu duygusal konuşmalar yaptılar. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz gecede yaptığı konuşmada “Katılım gösteren herkese şahsım adına teşekkür ediyorum. Gerek şahsım gerek Kaymakamımız Sayın Haktan Gökçekuyu ve diğer değerli katılımcılar olarak duygularımızı aktarmakta zorlandığımız kelimelere sığdıramadığımız hüzün dolu bir veda toplantısı oldu. 3 Yıllık çalışma dönemimiz de uyum içerisinde, huzurlu bir ortamda vatandaşa hizmet etmek için zaman mefhumu gözetmeden çalışmalarımıza devam ettik. Amacımız; yeni bir ilçe olan Seydikemer’e güzel eserler bırakmaktı. Bunu da büyük oranda başardığımızı düşünüyoruz. Arkamızda bırakacağımız eserler sebebiyle, bizi hayırla anacak vatandaşlarımızın bizi unutmayacağını, biz bedenen burada beraber olmasak da kalplerimizin daima beraber olacağını, bir gün gelip tekrardan bir araya gelme ümidini taşıyarak hüzünlü bir şekilde Sayın Kaymakamımız Haktan Gökçekuyu’ya veda ediyoruz. Sayın Kaymakamımız Haktan Gökçekuyu’ya uyum içerisinde, huzurlu bir ortamda çalışma fırsatı tanıdığı için şahsım ve tüm belediye çalışanlarımız adına teşekkür ediyor ve yeni görev yerinde Seydikemere yaptığı katkıdan daha fazlasını sağlayacağına inanıyorum, kendisine bundan sonraki çalışmalarında ve hayatında başarılar diliyorum” dedi.

“HAKKINIZI HELAL EDİN”

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün ardından konuşan Haktan Gökçekuyu “Seydikemerde göreve başladıktan 1 ay sonra babamı kaybettim. Benden sonra gelecek olan kaymakamımıza da bana olduğunuz kadar ona da yardım etmenizi, benimsemenizi istiyorum. Buraya 3 kişi geldik,4 kişi dönüyoruz. Bir evladımız da burada oldu. Duygularımı ifade ederken zorlanıyorum. 3 yıl boyunca yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda Seydikemer Belediye Başkanı Sayın Yakup Otgöz başta olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Düzenlenmiş olan bu yemek içinde ayrıca teşekkürlerimi dile getiriyorum. Hakkınızı helal edin, benimde hakkım varsa helal olsun. Allah’a emanet olun” dedi.

“MUHTARLARDA VEDA ETTİ”

Muhtarlar Dernek Başkanı Mehmet Güven veda yemeğinde konuşarak “ Yaptığınız her şey için ben 65 mahalle muhtarımız adına teşekkürlerimi sunuyorum. Gittiğiniz yeni görev yerinizde başarılarınızın devamını dilerim Kaymakamım. Sizleri özleyeceğiz” dedi. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz  hatıra olması için Kaymakam Haktan Gökçekuyu’ya  Seydiler kilimi ve Seydikemer’e  yaptığı güzel katkılardan dolayı plaket takdim etti.Muhtarlar adına da Dernek Başkanı Mehmet Güven Seydiler namazlığı hediye etti.(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz