MUĞLA’DA YKS YILDIZLARINA ÖDÜL

MUĞLA’DA YKS YILDIZLARINA ÖDÜL

BUZAĞILAR’A KİMLİKLENDİRME ÇALIŞMASI

BUZAĞILAR’A KİMLİKLENDİRME ÇALIŞMASI

CHP’Lİ ÖZCAN “ORMAN YANGINLARI ÖNLENEBİLİRDİ”

CHP’Lİ ÖZCAN “ORMAN YANGINLARI ÖNLENEBİLİRDİ”

SEYDİKEMER BELEDİYESİ HİZMETTE HIZ KESMİYOR

SEYDİKEMER BELEDİYESİ HİZMETTE HIZ KESMİYOR

FETHİYE KAYMAKAMINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

FETHİYE KAYMAKAMINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

“ERICK NEAL” BEŞKAZA’DAN VAZGEÇEMEDİ   
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 24 Temmuz 2020 - 17:42:31

“ERICK NEAL” BEŞKAZA’DAN VAZGEÇEMEDİ

Geçen sezon çok başarılı bir performans göstererek, Covid-19 salgını nedeniyle liglere ara verildiği güne kadar 24 maçta aldığı 19 galibiyetle sürekli zirvede kalan Fethiye Belediyespor’da 2020 – 2021 sezonunun kadrosu önemli ölçüde şekillendi.  Fethiye Belediyespor’a geçen sezon başında katılan, 15 Mart 1995 doğumlu, 1.78 mt boyundaki oyun kurucu Erick Neal Fethiye’de kaldı. Taraftarların “Magıc Erıck” ismini taktıkları Erick Neal, geçen sezon oynadığı maçlarda ortalama 34.03 dakika oyunda kalırken, 17.79 sayı, 5.58 ribaund, 8.96 asist, 1.92 top çalma, 3.25 top kaybı ortalamalarını yakalamıştı. Öte yandan, Fethiye Belediyespor’dan Erick Neal ve De Angelo Riley, Avrupa’nın en önemli basketbol bilgi ve istatistik sitesi eurobasket.com’un geçen sezonki “TBL’deki en iyi yabancı 5” kadrosuna seçilmeyi başarmışlardı.

“YENİ SEZONDA YENİLENEN BİR FETHİYE BELEDİYESPOR”

Geçen hafta baş antrenör olarak Alkım Ay ile sözleşme tazeleyen Fethiye Belediyespor, daha sonra ise Konyaspor’dan Tufan Önen, İbrahim Yıldırım ve Fırat Töz,  Budo Gemlik’ten Murat Can Esen ile anlaşmıştı. Buna karşılık, kadroyu gençleştirmek amacıyla takımın tecrübeli kaptanları Sercan Ergin ve Sezgin Eriş ile sözleşme yenilenmezken, Murat Erensoy,Bursa ekibi Final Gençlik’e, Mert Gizir ise Bornova Belediyespor’a transfer olmuşlardı.

“TALAT ALTUNBEY YALOVA’YA “

Son olarak, Fethiye Belediyespor’un geçen yıl yakaladığı başarıda pay sahibi olan oyunculardan Talat Altunbey’in  Semt77  Yalovaspor’a transfer olduğu öğrenildi. 1994 doğumlu, 2.05 mt boyundaki Talat Altunbeygeçtiğimiz sezon Fethiye Belediyespor’da 21 maça çıkarken, oyunda ortalama 12.8 dakika kaldı. Talat Altunbey bu süre zarfında 4.6 sayı, 2.6 ribaund, 0.4asist, 0.1 top çalma, 0.3 blok, 0.5 top kaybı ortalamalarını yakaladı.(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz