YÖRÜKLERİN YOL SEVİNCİ

YÖRÜKLERİN YOL SEVİNCİ

UZAKTAN EĞİTİM İLE İLGİLİ SORU ÖNERGESİ

UZAKTAN EĞİTİM İLE İLGİLİ SORU ÖNERGESİ

BU ZOR SÜREÇ ATLATILINCAYA KADAR MİLAS’A GELMEYİN.

BU ZOR SÜREÇ ATLATILINCAYA KADAR MİLAS’A GELMEYİN.

KAYMAKAMDAN PAZAR YERİ DENETİMİ

KAYMAKAMDAN PAZAR YERİ DENETİMİ

MUĞLA’DAKİ GAZETE BÜROLARI DEZENFEKTE EDİLDİ

MUĞLA’DAKİ GAZETE BÜROLARI DEZENFEKTE EDİLDİ

İNSANLAR EVLERİNDE OKUMAK İÇİN KİTAP ALIYORLAR
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 24 Mart 2020 - 23:39:42

İNSANLAR EVLERİNDE OKUMAK İÇİN KİTAP ALIYORLAR

Fethiye geçtiğimiz hafta ASL Kültür Sanat tarafından kurulan Muğla Kitap Günleri fuarının, korona virüsü salgınından dolayı alınan tedbirlerden dolayı oldukça sakin geçtiği ifade edildi. Fethiye Beşkaza meydanında  geçtiğimiz hafta ASL Kültür Sanat tarafından kurulan Muğla Kitap Günleri fuarının, korona virüsü salgınından dolayı alınan tedbirlerden dolayı oldukça sakin geçmekte. Stantları ziyaret eden  vatandaşlar ile sosyal mesafeyi koruyarak kitap üzerine kısa sohbetler de gerçekleştirmekteler.

Muğla Kitap Günleri fuarı sorumlusu Sami Açıkgöz  açıklamasında “Kitap bahane, sohbet şahane. İnsanlar evlerinde okumak için kitap alıyorlar. Halkımız evde kaldığı dönemleri kitap okuma ve aile içi sohbetler ile renklendirebilirler. Özellikle 65 yaş üstü vatandaşlarımız için kitap alsınlar. Vakit en güzel kitap okuyarak geçer” dedi.

ASL Kültür Sanat Yetkilisi Sami Açıkgöz, Muğla Kitap Günleri kapsamında il genelinde fuarlar düzenlediklerini kaydetti. Korona virüsüne karşı alınan tedbirler neticesinde organizasyonun yavaş geçtiğini söyleyen Açıkgöz, önemli olanın insan sağlığı olduğuna değinerek; bu sorunun en kısa zamanda ve en az kayıpla atlatılmasını diledi. ASL Kültür Sanat Yetkilisi Sami Açıkgöz yaptığı açıklamada, “Muğla Kitap Günleri kapsamında il genelinde fuarlar düzenliyoruz. Firmamızın merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Korona virüsü salgını nedeniyle Fethiye programımız biraz sakin geçti. Fakat önemli olan sağlık. Birkaç güne kadar buradaki stantlarımızı toplayıp, bu sıkıntı atlatıldığı zaman tekrar kitaplı günlerde buluşmayı diliyoruz. İnsanlarımız mümkün olduğu kadar dışarı çıkmasınlar ve bol bol kitap okusunlar. Kitap sayesinde gözümüzü daha güzel bir dünyaya açacağımıza inanıyorum” dedi. Sami Açıkgöz, “Kitap bahane, sohbet şahane. Gelen insanlarla sosyal mesafeyi koruyup, kitap üzerine kısa sohbetler ediyoruz. İnsanlar evlerinde okumak için kitap alıyorlar. Halkımız evde kaldığı dönemleri kitap okuma ve aile içi sohbetler ile renklendirebilirler. Bu sorunun en kısa zamanda ve en az kayıpla atlatılmasını temenni ediyoruz” diye konuştu.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz