MAHSUR  KALAN  OĞLAK  KURTARILDI

MAHSUR  KALAN  OĞLAK  KURTARILDI

ÜRETTİĞİ ZEYTİNYAĞINI MARKA YAPTI

ÜRETTİĞİ ZEYTİNYAĞINI MARKA YAPTI

FETHİYE’NİN  SON  KALAYCI  USTASI “DİRENİYOR”

FETHİYE’NİN  SON  KALAYCI  USTASI “DİRENİYOR”

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİKLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİKLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

SPOR  TIRMANIŞTA  MUĞLA İL BİRİNCİSİ  OLDUK

SPOR  TIRMANIŞTA  MUĞLA İL BİRİNCİSİ  OLDUK

SEVGİLİLER GÜNÜNDE NİKAH BEREKETİ YAŞANDI
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 15 Şubat 2020 - 00:31:28

SEVGİLİLER GÜNÜNDE NİKAH BEREKETİ YAŞANDI

Fethiye’de 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle nikah bereketi yaşandı. Fethiye Belediyesi Evlendirme Müdürlüğüne müracaat eden 18 çift 14 Şubat Sevgililer Gününde nikah kıydılar. Sabah erken saatlerde başlayan nikah kıyma  işlemleri  akşam saatlerine kadar  sürdü.  Fethiye Belediyesi  Nikah memurları Fatma Arıkan ve Hatice Söymen akşam saatlerine kadar 18 çiftin nikahını kıydı.

“BUGÜNÜ ÖZELLİKLE  İSTEDİK”

Fethiye Belediyesi evlendirme dairesine el ele çıkan çiftler kıyılan nikahla birlikte büyük bir mutluluk yaşadılar. Özellikle gelinlerin nikahın ardından kendilerine verilen evlenme cüzdanlarını sevinçle gösterirken hemen her nikahta çiftlerin yakınları bu mutluluklara tanıklık yaptılar. Fethiye Belediyesi evlendirme dairesinde Sultan Yakabağ ile Ali Aydın’ın nikahına çiftin yakınları da katıldı. 14 Şubat sevgililer gününü özellikle seçen çift nikahın ardından birbirlerini kutlarken yakınları ile de bir araya gelip bol bol fotoğraf çektirdi. Gelin Sultan Yakabağ “Bugünü özellikle seçtik. Görücü usulü evleniyoruz. Sevgililer sevgilerinin kıymetini bilsinler. Birbirlerine değer versinler” dedi. Damat Ali Aydın ise Antalya’da yaşadığını belirterek “Görücü usulü tanıştık. Birbirimizi sevdik ve buraya kadar geldik. Bundan sonrada inşallah bir ömür boyu devam edeceğiz. Bugünü özel seçtik” dedi.

“14 ŞUBAT’I UNUTULMAYACAĞI İÇİN SEÇTİK”

Yaklaşık 1 yıl önce sosyal medya aracılığı ile ‘merhaba’ diyerek tanışan Rabia Yılmaz ile Fethiye’de tekne işi ile uğraşan Mehmet Cüneyt İyici’de 14 Şubat sevgililer gününü nikah için özellikle seçtiklerini söylediler. Gelin Rabia Yılmaz nikah sırasında büyük bir heyecan yaşarken imzaları atarken de heyecanı devam etti. Yılmaz “Sosyal medyadan tanıştık. İlk mesajı ‘merhaba’ diye ben attım. Mesaj atalı bir yıl olacak az kaldı. 14 Şubat’ı unutulmayacağı için hediye alacağımız da ikisini birden almış olacağız. Mutluyuz. Bundan sonraki hayalimiz evli, mutlu, çocuklu.  Tüm sevenlerimiz sevdikleriyle kavuşsun tek temennim bu” ifadelerini kullandı. Damat Mehmet Cüneyt İyici ise “Bugünü özellikle seçtik. Bana ilk mesaj atan Rabia’ydı. Artık her 14 Şubatta evlenme yıl dönümü ile sevgililer gününü birlikte kutlayacağız. İkisini bir aradan çıkartmış olacağız. Çok seviyorum inşallah mutlu, huzurlu bir hayat geçiririz” diye konuştu.

“SEVGİLİYE HER GÜN SEVGİLİLER GÜNÜ”

Fethiye Belediyesi Evlendirme dairesinde Çatal ve Çayan ailelerinin de mutluluğu görülmeye değerdi. Ezgi Çatal ile Sinan Çayan çiftinin nikah törenine de yoğun bir katılım oldu. Genç çift nikah anında oldukça heyecan yaşarken 14 Şubat’ta nikah yapmayı birlikte kararlaştırdıklarını söylediler. Gelin Ezgi Çatal “Asistanlık yapıyorum. Şuan çok mutluyum. 14 Şubat olmasının bir hükmü yok. Sevgiliye her gün sevgililer günü” derken Sinan Çayan ise Mobilya imalatçısıyım. Değişik bir tanışmamız oldu. Her şey güzel gelişti.  Bugün nikah kıymak bizim için daha güzel oldu. Ben hediyemi almış oldum” ifadelerini kullandı.(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz