MAHSUR  KALAN  OĞLAK  KURTARILDI

MAHSUR  KALAN  OĞLAK  KURTARILDI

ÜRETTİĞİ ZEYTİNYAĞINI MARKA YAPTI

ÜRETTİĞİ ZEYTİNYAĞINI MARKA YAPTI

FETHİYE’NİN  SON  KALAYCI  USTASI “DİRENİYOR”

FETHİYE’NİN  SON  KALAYCI  USTASI “DİRENİYOR”

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİKLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİKLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

SPOR  TIRMANIŞTA  MUĞLA İL BİRİNCİSİ  OLDUK

SPOR  TIRMANIŞTA  MUĞLA İL BİRİNCİSİ  OLDUK

ADD’ DEN  CHP’YE  TEBRİK  ZİYARETİ
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 15 Şubat 2020 - 00:41:15

ADD’ DEN  CHP’YE  TEBRİK  ZİYARETİ

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Fethiye şubesi yönetimi ile ADD Genel Merkez Yönetim kurulu üyesi ve bölge başkanı Haydar Murat Topçu; Cumhuriyet  Halk Partisi Fethiye ilçe başkanlığına seçilen Mehmet  Demir ve yönetimine tebrik  ziyareti gerçekleştirdi.

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Fethiye şubesi başkanı Nursel Türetken açıklamasında “Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe başkanlığına seçilen Mehmet Demir ve yönetimine hayırlı ve uğurlu olsun ziyareti  gerçekleştirmekteyiz.  Yeni başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizi  tebrik ediyorum. Görevlerinde başarılar diliyorum. Dün olduğu gibi bundan sonrada Büyük Önder  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün partisi Cumhuriyet  Halk Partisine desteğimiz her zaman olduğu gibi sürecektir. Her zaman yanlarındayız” dedi. ADD Genel Merkez Yönetim kurulu üyesi ve bölge başkanı Haydar Murat Topçu’da  açıklamasında “CHP, Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu bir siyasi partidir. CHP  Atatürk ilke ve inkılaplarını  ve Cumhuriyet’i savunan çok önemli  bir kurumdur.  Bu nedenle CHP bizim için önemlidir. Ülkenin geçtiği  süreci  çok iyi biliyoruz. Atatürk’ün fikirleri ve Cumhuriyete sahip çıkmak hepimizin ana görevidir. Birlik ve beraberlik içersinde  çalışmalarımıza  devam edeceğiz. Yeni yönetimi kutluyorum ve başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretten dolayı teşekkür eden CHP Fethiye ilçe başkanı Mehmet Demir’de konuşmasında  “Atatürkçü  Düşünce Derneği  ile  ayrılmaz bir parçayız. Büyük Önder Atatürk’ün  ilke ve inkılapları  doğrultusunda aynı amaçlar için  çalışmaktayız. Birlik ve beraberlik içersinde çalışmalarımızı  gerçekleştireceğiz. CHP Fethiye’de yeni bir dönem başladı. Hep birlikte  birbirimize danışarak hareket edeceğiz. Ortak çalışmalar yapacağız. Atatürkçü Düşünce Derneğinin ziyaretinden  dolayı büyük bir onur duyuyoruz. Çok teşekkür ediyorum” dedi.(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz