FUHUŞ  OPERASYONUNDA 4  TUTUKLAMA

FUHUŞ  OPERASYONUNDA 4  TUTUKLAMA

PAZAR YERLERİ KURA ÇEKİMLERİ İLE BELLİ OLDU

PAZAR YERLERİ KURA ÇEKİMLERİ İLE BELLİ OLDU

HAVALİMANI VOLEYBOL TURNUVASI

HAVALİMANI VOLEYBOL TURNUVASI

BÖLGE VETERİNER KLİNİĞİ TÖRENLE HİZMETE AÇILDI

BÖLGE VETERİNER KLİNİĞİ TÖRENLE HİZMETE AÇILDI

TIKANAN DERE YATAĞINA, BELEDİYE EKİPLERİ MÜDAHALE ETTİ

TIKANAN DERE YATAĞINA, BELEDİYE EKİPLERİ MÜDAHALE ETTİ

HAYIRSEVER HÜSEYİN YILMAZ’A  TEŞEKKÜR BELGESİ
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 12 Şubat 2020 - 19:16:34

HAYIRSEVER HÜSEYİN YILMAZ’A  TEŞEKKÜR BELGESİ

 

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner tarafından Fethiyeli  hayırsever vatandaş Hüseyin Yılmaz’a plaket ve teşekkür belgesi törenle  takdim edildi. Hayırsever esnaf  Hüseyin Yılmaz; Fethiye’ye bir okul ve  Kayaköy Mahallesi’ne bir cami yaptırmanın yanı sıra Fethiye Devlet Hastanesi başta olmak üzere çeşitlik kamu kurum ve kuruluşlara da  bağışlarda bulundu.

 

“VATANDAŞ KATKISI HER ALANDA ÇOK ÖNEMLİ”

 

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, bunun yanında kamu kurum ve kuruluşlarına bağışlar yapan hayırsever vatandaşa plaket ve teşekkür belgesi sundu. Bu anlamlı törende Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya ve Fethiye Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Yavuz Okulu da yer aldı.   Fethiye Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Yavuz Okulu da hayırsever  Hüseyin Yılmaz’a  bir teşekkür plaketi verdi.  Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner yaptığı açıklamada, “Bildiğiniz üzere vatandaşlarımıza hizmet eden kamu kurum ve kuruluşlarına, devletimiz katkı ve destek sağlıyor. Ayrıca bu binaların yapımını gerçekleştiriyor. Ancak vatandaş katkısı her alanda çok önemli. Okulların yapımında emeği geçen büyüklerimiz var. Hepsine çok teşekkür ediyoruz. Bu hayırseverlerimizden birisi de Hüseyin Yılmaz ağabeyimiz. İlçemizdeki 16 derslikli İmam Hatip Ortaokulu’nu tamamladık ve hizmete açtık. Bu okul tamamen kendileri yaptılar. Yine 2004 yılı içerisinde Kayaköy’e bir cami kazandırdılar. Her kamu kurum ve kuruluşumuza el uzatıyorlar. Devlet Hastanemizin 80 bin TL tutarındaki cam değişimini de üstlendiler. Kendisine ilçemiz ve devletimiz adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

“ÜLKEME VE İLÇEME YARARLI OLABİLMEK BENİM İÇİN BİR NİMETTİR”

 

Hayırsever vatandaş Hüseyin Yılmaz, “Elimden geldiğince vatandaşlarımıza faydalı olan kurumlarımıza yardım etmeye çalışıyorum. Bütçemin el verdiği ölçüde bu yardımlarımı sürdüreceğim. İlerleyen dönemlerde imkanım ölçüsünde yeni çalışmaları programıma aldım. Ülkeme ve ilçeme yararlı olabilmek benim için bir nimettir” diye konuştu.(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz