FUHUŞ  OPERASYONUNDA 4  TUTUKLAMA

FUHUŞ  OPERASYONUNDA 4  TUTUKLAMA

PAZAR YERLERİ KURA ÇEKİMLERİ İLE BELLİ OLDU

PAZAR YERLERİ KURA ÇEKİMLERİ İLE BELLİ OLDU

HAVALİMANI VOLEYBOL TURNUVASI

HAVALİMANI VOLEYBOL TURNUVASI

BÖLGE VETERİNER KLİNİĞİ TÖRENLE HİZMETE AÇILDI

BÖLGE VETERİNER KLİNİĞİ TÖRENLE HİZMETE AÇILDI

TIKANAN DERE YATAĞINA, BELEDİYE EKİPLERİ MÜDAHALE ETTİ

TIKANAN DERE YATAĞINA, BELEDİYE EKİPLERİ MÜDAHALE ETTİ

CHP   FETHİYE İLK TOPLANTISINI KARAÇULHA’DA YAPTI
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 9 Şubat 2020 - 13:51:45

CHP   FETHİYE İLK TOPLANTISINI KARAÇULHA’DA YAPTI

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ilk yönetim kurulu toplantısını halkın katılımıyla Karaçulha’da yaptı. İlçe başkanlığı seçim sürecinde söylemiş olduğu sözleri tek tek yerine getiren CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir;  bir ilki gerçekleştirerek  CHP Fethiye ilçe başkanlığının ilk toplantısını vatandaşların katılımıyla Karaçulha’da gerçekleştirdi.  CHP Fethiye İlçe başkanlığının Kanarya Kafe’de  gerçekleşen  ilk yönetim kurulu toplantısına yoğun bir katılım oldu. Toplantıya toplumun her kesiminden gençler,  yaşlılar ve ev hanımları da katıldılar…

“HİÇBİR MAHALLEMİZİ AYIRMAYACAĞIZ”

Toplantı öncesi bir konuşma yapan CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir “söylediğimiz gibi ilk yönetim kurulu toplantımızı halkımız ile birlikte Karaçulha mahallemizde yapmaktayız. CHP Fethiye’de yeni bir dönem başladı. Bundan sonra yönetim kurulu toplantılarımızı halkımızla birlikte mahallelerimizde yapacağız. Karaçulha mahallemizden başladık. Daha sonra ki toplantılarımızı sırasıyla Esenköy, Çamköy, Eldirek’te yapacağız. Hiçbir mahallemizi ayırmayacağız. CHP’yi halkımızla kucaklaştıracağız. Toplantılarımız ve partimizin kapıları her zaman halkımıza açıktır. Siyasi düşüncesi ne olursa olsun tüm vatandaşlarımızı toplantılarımıza ve partimize davet ediyorum” dedi.

“KARAÇULHA BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Konuşmasına devam eden CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir “Sizlerin sıkıntılarını ve problemlerinizi çok iyi biliyoruz. Bu sıkıntıları çözmek ve bir daha yaşmamak amacıyla yönetim kurulu toplantılarımızı halkımızla birlikte mahallelerde yapmak istememizin amaçlarından  birisidir. Hep birlikte hareket edeceğiz. Mahalle sorumlularımıza ulaşmanız yeterli. Seçim çalışmalarına başlamadan önce söylemiş olduğumuz gibi ilk yönetim kurulu toplantımızı Karaçulha’da yapacağız, demiştik. Karaçulha bize belediye seçimlerinde çok büyük bir destek verdi. Karaçulha bizim için çok önemli. Belediye başkanımız Alim Karaca’da Karaçulha’ya çok büyük önem veriyor. Dikkat ederseniz Fethiye Belediyesi olarak hizmet çalışmalarına merkeze uzak mahallelerden başladık. Yıllardır şehir merkezinden bir  türlü  çıkılmadı. Biz ise tam tersi hizmet çalışmalarımızı mahallelerden başlattık. Neler yapılmasını istiyorsanız bize çekinmeden söyleyin. Katılımdan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi. CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir’in konuşmasından CHP Fethiye ilçe başkanlığı yönetim kurulu üyeleri tek tek ayağa kalkarak vatandaşlara kendilerini tanıttılar. Daha sonra Karaçulha mahallesi sakinleri  konuşma yaparak isteklerini ve beklentilerini söylediler.  Toplantıda CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir vatandaşların sorularına yanıt vererek, tek tek not aldı. Samimi sohbet havası içersinde gerçekleşen toplantıda bazı vatandaşlar “artık CHP iktidarını büyük bir özlemle istiyoruz. Ayrımcılık istemiyoruz. Demokrasi ve eşitlik  istiyoruz. Üretimin ve işin artmasını istiyoruz. Halkın istemediği bir şeyin yapılmasını istemiyoruz” dediler.(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

 

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz