NURSEL ÖZDEMİR KURUMLARINDA HİZMET İÇİ EĞİTİM

NURSEL ÖZDEMİR KURUMLARINDA HİZMET İÇİ EĞİTİM

YILDIRIM ÇARPAN GENÇ HAYATINI KAYBETTİ

YILDIRIM ÇARPAN GENÇ HAYATINI KAYBETTİ

VALİ TRAFİK TEDBİRLERİNİ YERİNDE İNCELEDİ

VALİ TRAFİK TEDBİRLERİNİ YERİNDE İNCELEDİ

BAROLARDAN ORTAK AÇIKLAMA

BAROLARDAN ORTAK AÇIKLAMA

MUÇEP’TEN YAŞLI ORMANLAR İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

MUÇEP’TEN YAŞLI ORMANLAR İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

2020’NİN İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİLER
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 8 Ocak 2020 - 18:08:14

2020’NİN İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİLER

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın (FTSO) ev sahipliği yaptığı Fethiye Turizm Konseyi 2020 yılının ilk toplantısını 8 Ocak 2020 Çarşamba günü FTSO Meğri Toplantı salonunda gerçekleştirdi. Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli’nin başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Çalış Turizm Derneği Başkanı ve FTSO Başkan Yardımcısı Mete Ay, FETOB Başkanı Bülent Uysal, TÜRSAB adına Emre Başaran, FETAV adına Mustafa Argın, SKAL adına Uğur Serindağ, YDA Dalaman Hava Limanı İş Geliştirme Direktörü A. Orçun Songur, Fethiye Belediyesi’nden Gencay Güngör ve Halime Ok, Ölüdeniz Turizm Kooperatifi adına Musa Ünsal, Fethiye Turizm Danışma Bürosu adına Hanife Yılmaz ve FTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Dim, FTSO Genel Sekreteri Av. Ezgi Kullukçu ve Turizmci Süleyman Kaya katıldı.

“HOLLANDA‘DA TURİZM FUARI’NDA YÖRESEL VE KÜLTÜREL TANITIM”

Yapılan toplantının ilk gündem maddesi olarak 16 – 19 Ocak 2020 tarihinde Hollanda‘da Vakantie Beurs Utrecht Turizm Fuarı’na katılım ele alındı. Hollanda vatandaşlarının yöresel ve kültürel turizme ilgisinin vurgulandığı toplantıda fuar süresince bu tarz tanıtım materyalleri ile tanıtım yapılmasına karar verilerek, ilgili tanıtım materyallerinin toparlanması için çalışmalar başlatıldı.

“ÇİN YILBAŞI FESTİVALİ İÇİN KOLLAR SIVANDI”

2017 yılından bu yana bölgemizde yapılan çalışmalar neticesinde her yıl sayıları hızla artan Çin turizm pazarının değerlendirildiği toplantıda, konsey üyeleri Çinli misafirlerimizi hedef alacak çalışmalar yapma konusunda anlaştılar. Bu anlamda atılacak olan ilk adım olarak geleneksel Çin ay-güneş takviminin başında kutlanan 25 Ocak Çin Yılbaşı Festivali için yapılabilecek çalışmalar değerlendirildi.

“DİJİTAL FETHİYE”

Fethiye’nin dijital destinasyon tanıtımı, toplantının diğer bir gündem maddesini oluşturdu. Komisyon kurulduğu tarihten bu yana sürekli olarak gündeminde olan Fethiye’nin sosyal medya ve internet ortamında tanıtımının etkili ve nitelikli bir şekilde yapılması yönünde fikir birliğine varıldı. Konu ile ilgili temellerin atılmasına yönelik çalışmaların yapılması amacı ile içinde komisyon üyesi kurum ve kuruluşların birer temsilcilerinin bulunduğu bir alt çalışma grubu belirlendi.(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz