FETHİYE’DE ÜZÜNTÜLÜ HAFTA SONU

FETHİYE’DE ÜZÜNTÜLÜ HAFTA SONU

BAKAN ULAŞIM RAKAMLARINI AÇIKLADI

BAKAN ULAŞIM RAKAMLARINI AÇIKLADI

OĞUZ “ALTIN VE DÖVİZ’DEKİ ARTIŞ TALEBİ ETKİLEMEZ”

OĞUZ “ALTIN VE DÖVİZ’DEKİ ARTIŞ TALEBİ ETKİLEMEZ”

ÖKTEM “PANDEMİ HERKES GİBİ BİZİ DE ETKİLEDİ”

ÖKTEM “PANDEMİ HERKES GİBİ BİZİ DE ETKİLEDİ”

HENTBOL TAKIMINA BAŞKANDAN MÜJDE

HENTBOL TAKIMINA BAŞKANDAN MÜJDE

FETHİYE GÜNDÜZ BAKIMEVİ’NDE EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 30 Aralık 2019 - 20:36:07

FETHİYE GÜNDÜZ BAKIMEVİ’NDE EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR

“Eğitimi sevgi ile birleştirdik” sloganı ile 2016 yılında hizmet vermeye başlayan Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağyaka Fethiye Gündüz Bakımevi 2019-2020 eğitim ve öğretim yılında da eğitim vermeye devam ediyor. 5 adet donanımlı sınıf ile hizmet veren ve 88 öğrenci kapasiteli olan Bağyaka-Fethiye Gündüz Bakımevi’nde her sınıfta 2 öğretmen bulunuyor.

“25-66 AY ARASI ÇOCUKLARIN GELECEĞİNE YATIRIM YAPILIYOR”

Bilişsel, duygusal, sosyal ve psikomotor gelişimlere uygun eğitim veren Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağyaka-Fethiye Gündüz Bakımevi, 25-66 ay arası çocukların geleceğine yatırım yaparak, mutlu bireyler yetiştirilmesi amacıyla yüksek motivasyon ve güler yüzle çalışan, alanında deneyimli öğretmen kadrosu ile çocukların kişisel gelişimlerini destekleyen ders ve aktiviteler sunuyor. Ayrıca Muğla Büyükşehir Belediyesi, kendine güvenen, sorumluluk duygusu kazanmış, çevresiyle olumlu ilişkiler kurabilen, araştırmaya ve yaratıcılığa yönlendiren, zevkli ve eğlenceli programlar ile çocukların eğitimlerine katkıda bulunuyor.

“MARMARİS VE MENTEŞE GÜNDÜZ BAKIMEVLERİ 2020 YILINDA AÇILACAK”

Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağyaka-Fethiye Gündüz Bakımevi’nde hafıza gelişim çalışmaları, okuma yazmaya hazırlık, matematik ve sanat etkinlikleri, eğlenceli fen deneyleri, yaratıcı drama, müzik, ritim çalışmaları ve değerler eğitimi gibi pek çok farklı eğitim veriliyor. Okul öncesi çocukların gelişim aşamalarını sağlıklı bir şekilde tamamlayabilmeleri için eğitim programına ek her hafta düzenli olarak rehberlik eğitimleri psikolog tarafından yapılıyor. Çocuklara güvenli bir ortam sağlayan gündüz bakımevinde öğrencilerin yanı sıra ailelere yönelik çalışmalar da yapılıyor. Ayrıca Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından 2020 yılı içerisinde Menteşe ve Marmaris ilçelerine de Gündüz Bakımevi açılacak.(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz