ENGELLİ PERSONELE BİR MAAŞ İKRAMİYE

ENGELLİ PERSONELE BİR MAAŞ İKRAMİYE

ENGELLİLER  UNUTULMADI

ENGELLİLER  UNUTULMADI

ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİKLERLE  KUTLANDI

ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİKLERLE  KUTLANDI

BAŞKAN OTGÖZ’DEN ENGELLİ PERSONELE HEDİYE

BAŞKAN OTGÖZ’DEN ENGELLİ PERSONELE HEDİYE

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR

Muğla Tarımı İzmir’de Anlatıldı
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 18 Kasım 2019 - 14:53:53

 

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi 11 Büyükşehir Belediyesi’nin “Üretimin Desteklenmesi, Planlanması ve Ürünlerin Pazarlanması” konulu çalıştayına katıldı. Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin tarımsal alanda hayata geçirdiği hizmetler ve projeler diğer Büyükşehir Belediyelerine tanıtıldı.

Cumhuriyet Halk Partili 11 Büyükşehir Belediyesi’nin “Üretimin Desteklenmesi, Planlanması ve Ürünlerin Pazarlanması” konulu çalıştayı İzmir’de gerçekleştirildi. Çalıştayda üreticilerin ve tüketicilerin kazanacağı bir üretim ve pazarlama stratejisinin belirlenmesi ve bu konuda büyükşehir belediyelerinin birlikte işbirliği içinde çalışma kararı alındı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetlerini Anlattı

16-17 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilen çalıştayda 11 Büyükşehir Belediyesinin Tarım Daireleri tek tek yaptıkları sunumlarda kırsal kalkınma çalışmaları hakkında bilgi verdiler. Özellikle turizm kenti olarak bilinen Muğla’nın tarımsal alanda sunduğu hizmetler konusunda yaptığı sunum büyük ilgi çekti. Türkiye’nin en kapsamlı yerel tohum merkezlerinden olan Tıbbi Aromatik Bitkiler ve Yerel Tohum Merkezi, Koku Vadisi projesi, alım garantili çiçek üretimi, meyve sebze kurutma tesisi, toprak bitki sulama suyu analiz laboratuvarı, trüf mantarı, sakız ağacı gibi önemli tarımsal projeler diğer büyükşehir belediyelerine tanıtıldı.

Haber Merkezi

BÜYÜKŞEHİRDEN ÜRÜNLERİN ÖMRÜNÜ UZATAN TESİS

MUĞLA ‘KOKU VADİSİ’NDE İLK LAVANTA HASADI MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN KIRSAL YENİKÖY’DE OLUŞTURULAN 27 DÖNÜMLÜK ‘KOKU VADİSİ’NİN 5 DÖNÜMÜNE DİKİLEN LAVANTANIN İLK HASADINA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI OSMAN GÜRÜN DE KATILDI.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz