ENGELLİ PERSONELE BİR MAAŞ İKRAMİYE

ENGELLİ PERSONELE BİR MAAŞ İKRAMİYE

ENGELLİLER  UNUTULMADI

ENGELLİLER  UNUTULMADI

ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİKLERLE  KUTLANDI

ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİKLERLE  KUTLANDI

BAŞKAN OTGÖZ’DEN ENGELLİ PERSONELE HEDİYE

BAŞKAN OTGÖZ’DEN ENGELLİ PERSONELE HEDİYE

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR

En Centilmen Taraftar Ödüllendirildi
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 18 Kasım 2019 - 15:38:15

 

Muğla Spor ‘un efsanevi taraftar grubu 48 Gençlik Taraftar gurubu içerisinde Cenkay Eroğlu en centilmen taraftar seçilmesi sebebiyle Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz tarafından  kendisi için özel olarak hazırlatılan ve üzerinde kendi isminin yanı sıra 48 numarasının yazıldığı forma ile ödüllendirildi.

Pazar günü oynanan Muğlaspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor maçı öncesinde, en centilmen taraftar olarak seçilen duyma ve konuşma engelli Cenkay Eroğlu için özel olarak Muğla Spor forması hazırlatıldı. Üzerinde centilmen bir o kadar da vekafakar taraftar Cenkay Eroğlu ‘unun isminin yanısıra 48 numarasının da yazıldığı formayı Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz takdim ederken, Muğla Spor ‘un efsanevi taraftar grubu 48 Gençlik taraftar grubu da ayakta alkışladı.

Muğlaspor maçlarını yakından takip eden, takımın maçlarına  giderek  en iyi şekilde destekleyen duyma ve konuşma engelli Cenkay Eroğlu, en centilmen taraftar seçilmesi sebebiyle ödülünü alırken, taraftarlar kendisini ayakta alkışladılar. En centilmen taraftar Cenkay ‘ın mutluluğu gözlerinden okunurken, kendisi ile hatıra fotoğrafları da çektirildi.

Muğla Spor ‘un 1-0 galip geldiği maç sonrasında efsanevi taraftar gurubu 48 Gençlik yöneticileri Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz’a çiçek takdim ederek, gerek Muğla Spor ‘a gerek ise 48 Gençlik taraftar gurubuna sıcak samimiyetini gösterip destek verdiğinden dolayı  teşekkür ettiler.

Haber Merkezi

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz