FETHİYE İLÇE TARIMDAN MOBİL UYGULAMAYLA  GÜVENİLİR KURBAN

FETHİYE İLÇE TARIMDAN MOBİL UYGULAMAYLA  GÜVENİLİR KURBAN

​ GÖCEK VE DALAMAN TEKRAR YEŞERİYOR

​ GÖCEK VE DALAMAN TEKRAR YEŞERİYOR

BODRUM’DA YIKIMLAR SÜRÜYOR

BODRUM’DA YIKIMLAR SÜRÜYOR

SÜRÜKLENEN  TEKNE KIYI EMNİYETİ TARAFINDAN KURTARILDI

SÜRÜKLENEN  TEKNE KIYI EMNİYETİ TARAFINDAN KURTARILDI

SEVGİ NURTEN GÜLER MAZBATASINI ALDI

SEVGİ NURTEN GÜLER MAZBATASINI ALDI

2019 YILI 2. EKONOMİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 1 Kasım 2019 - 19:06:30

 

Muğla Valisi Esengül Civelek Başkanlığında, ilin ekonomik durumu ve potansiyeli ile devam eden kamu ve özel sektör yatırımlarının, üretim ve istihdam konularının değerlendirildiği 2019 yılı 2. Ekonomi Değerlendirme Toplantısı yapıldı.

Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya Vali Civelek’in yanı sıra, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, Vali Yardımcısı Fethi Özdemir, ilçe kaymakamları, daire müdürleri, şehrin ekonomik aktörleri, esnaflar, işadamları, meslek kuruluşları ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı. Güçlü ekonomisi, dinamik nüfusuyla her geçen gün güçlenen ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşma sürecine azimle, kararlılıkla, emin adımlarla ilerlediğini belirten Vali Civelek, “Her yönden gelişime, değişime, yeniliğe açık, gerek sosyal, gerekse ekonomik gelişme potansiyeline sahip Muğla’mızın sürdürülebilir kalkınması, gelişmesi, rekabet gücünün arttırılması konusunda özel sektör, kamu ve STK işbirliği ve koordinasyonu içerisinde son zamanlarda uygulamaya yansıtılan çalışmaların bilgi paylaşımında bulunacağız” dedi.

Vali Civelek, üretimleriyle, ihracatlarıyla, istihdamlarıyla ve yatırımlarıyla ülkemizin büyümesine, gelişmesine yerelden ulusala katkı sağlayan iş dünyası temsilcileri, esnaf ve sanatkârlar ile özel sektör temsilcilerine teşekkür ederek konuşmasını tamamladı. Muğla Ticaret ve Sanayi Odası, KOSGEB Muğla İl Müdürlüğü ve Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından ilimizin ekonomisini ilgilendirilen teşvik, hibe ve desteklemelerle ilgili konularda birer sunum yapıldı. Sunumların akabinde görüş ve öneriler dile getirildi.

(HABER MERKEZİ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz