FETHİYE İLÇE TARIMDAN MOBİL UYGULAMAYLA  GÜVENİLİR KURBAN

FETHİYE İLÇE TARIMDAN MOBİL UYGULAMAYLA  GÜVENİLİR KURBAN

​ GÖCEK VE DALAMAN TEKRAR YEŞERİYOR

​ GÖCEK VE DALAMAN TEKRAR YEŞERİYOR

BODRUM’DA YIKIMLAR SÜRÜYOR

BODRUM’DA YIKIMLAR SÜRÜYOR

SÜRÜKLENEN  TEKNE KIYI EMNİYETİ TARAFINDAN KURTARILDI

SÜRÜKLENEN  TEKNE KIYI EMNİYETİ TARAFINDAN KURTARILDI

SEVGİ NURTEN GÜLER MAZBATASINI ALDI

SEVGİ NURTEN GÜLER MAZBATASINI ALDI

Vatan Partisi Fethiye’de Osman Şenel Dönemi
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 30 Ekim 2019 - 19:53:09

 

Vatan Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı 27.10.2019 tarihinde geçtiğimiz Pazar günü olağan ilçe kongresini gerçekleştirdi.  “Tarihi Fırsat İçin Görev Başına” mesajı ve sloganı ile gerçekleşen  kongreye Vatan Partisi Muğla İl Sekreteri Doğan Özkan, ilçe yönetimi ve partililer katıldılar. Kurultayın açılış konuşmasını mevcut ilçe başkanı ve MKK üyesi Selçuk Selvi yaptı.

“TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE’Yİ KURANA DEK MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİM”

Selvi  konuşmasında “Kurultay süreçlerine girdiğimiz bu dönemde Muğla ilimizin ilk kurultayını Fethiye İlçemizde yapıyoruz. Uzun yıllardır hep birlikte omuz omuza mücadele verdik. En zorlu koşullarda ateşten gömlek giydik. BOP projelerine direndik, FETÖ kumpaslarında gaz yedik, cop yedik. Yılmadık, bıkmadık. Bu süreçlerde Fethiye İlçe örgütümüz aktif görev aldı, mücadele etti. Milletine ve devletine olan görev ve sorumluluğun bilincinde, Atatürk devrimleri rotasında durmadan çalıştık. Bundan sonra da durmadan çalışacağımıza söz veriyoruz. Başkanlığını yaptığım Fethiye örgütümüzde sizlerle birlikte çalışmaktan onur ve gurur duydum. Partimizin bana kazandırdığı en büyük değerlerden biri de sizler gibi aklı, fikri, yüreği pırıl pırıl, gururlu, başı dik insanları tanımak oldu. Bugün bu kurultayda üzülerek ama büyük bir güven ve inançla başkanlığı yeni seçilecek arkadaşımıza devredeceğim. Yeni başkan ve yönetim kurulunun bayrağımızı ve partimizi çok daha yükseklere taşıyacağından eminiz. Partimizin her bir ferdine, üyesine güvenimiz tam. Azim ve kararlılıkla mücadelelerine devam edeceklerine inanıyoruz. Biliyoruz ki hiç durmamak üzere yola çıkanlar asla yorulmazlar. Arkadaşlarımızın da durmayacağını ve yorulmayacağını biliyoruz. MKK üyesi olarak mücadelemize İstanbul’da devam edeceğimden dolayı görevimden ve sizlerden ayrılıyorum. Çok sevdiğim, bir dönem Milletvekili adaylığı ve son dönem Belediye Başkan adaylığı yaptığım güzel Fethiye’mizden yakın bir tarihte ayrılıyorum. Üreten ve birleşen Türkiye yolunda, tam bağımsız ve başı dik Türkiye’yi kurana dek mücadelemize verilen her görevde devam edeceğimden kimsenin bir şüphesi olmasın. Sizleri, buradaki dostlarımızı, bizlere yakın ilgi gösteren basın kuruluşlarının çok değerli mensuplarını, Emniyet Teşkilatımızın çok kıymetli, fedakar mensuplarını, arkadaşlarımı, bize oy veren, vermeyen, muhalefet ederek yanlışlarımızı gösteren tüm Fethiyeli hemşerilerimizi çok çok özleyeceğim. Hepinize, hepsine çok teşekkür ediyorum. Ara ara mutlaka Fethiye’ye geleceğim ve sizlerle yine buluşup hasret gidereceğiz.  Yeni başkanımıza ve yönetim kurulumuza şimdiden başarılar dilerim. Yolunuz, yolumuz açık, mücadelemiz daim olsun” dedi.

Selçuk Selvi’nin konuşmasının ardından Divan Başkanlığı seçimi yapıldı. Divan Başkanlığı seçiminin ardından faaliyet ve mali raporlar delegelere sunuldu. Raporların ibra edilmesinden sonra Vatan Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı yeni ilçe başkanı ve yönetim kurulunu belirlemek adına sandık başına gitti. Delegelerin oylarıyla Vatan Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı’na Osman Şenel seçildi. Yeni dönemde görev alacak Fethiye İlçe Yönetim Kurulu şu şekilde; Melek Sertkaya, Ekim Dalgıç, Ahmet Köse, Rüstem Aker, Lütfiye Uzun, Ahmet Ergün,  Kadir Kılıç olmakta.

“VATAN PARTİSİ FETHİYE İLÇE BAŞKANI OLAN OSMAN ŞENEL KİMDİR?”

1955 yılında Burdur/Gölhisar’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Gölhisar’da tamamladı. 1978 yılında Anadolu Üniversitesi Kütahya Yönetim Bilimleri Fakültesi İşletme Yönetimi bölümünden mezun oldu. Üniversite öğreniminin ardından 1982 yılında Burdur Topçu Birliği’nde vatani görevini tamamladı. Askerliğin ardından, Abalıoğlu Holding, Depaş boru ve profil fabrikasında personel müdürlüğü görevini yaptı. Ardından, Birleşik Alman İlaç Fabrikası’nda bölge müdürlüğü görevini üstlendi. 1997 yılında Şenel Kimya San. Tic. Ltd şirketini kuran Osman Şenel, 2000 yılından itibaren Fethiye’de yaşamaktadır.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz