FETHİYE KÖRFEZİ’NİN TEMİZLENMESİ İÇİN PANDEMİ GEREKİYORMUŞ

FETHİYE KÖRFEZİ’NİN TEMİZLENMESİ İÇİN PANDEMİ GEREKİYORMUŞ

ÇEVRE VE DOĞA POLİSİ GÖREVE BAŞLIYOR

ÇEVRE VE DOĞA POLİSİ GÖREVE BAŞLIYOR

KIYILAR TİCARET MALZEMESİ OLAMAZ

KIYILAR TİCARET MALZEMESİ OLAMAZ

MARMARİS’TE DEVLET VATANDAŞIN AYAĞINA GİDİYOR

MARMARİS’TE DEVLET VATANDAŞIN AYAĞINA GİDİYOR

DENİZDEN 420 BİN 288 POŞET KATI ATIK TOPLANDI

DENİZDEN 420 BİN 288 POŞET KATI ATIK TOPLANDI

Rektör’den  Destek  Ziyaretleri
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 29 Ekim 2019 - 10:35:10

 

Geçtiğimiz hafta Fethiye’ye gelen Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek; Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner’i, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Osman Çıralı’yı ve Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Mehmet Soydemir’i ziyaret etti.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fethiye İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erdoğan Gavcar, Fethiye Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Koç, Fethiye Ali Sıtkı Mefharet Koçman Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ali Sülün ve Rektör Danışmanı Dr. Mehmet Rıfat Kahyaoğlu’nun eşlik etti. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek yaptığı açıklamada “‘Fethiye’deki okullarımızın sorunlarını çözmek istiyoruz. Sorunlar birikmiş bunları çözmeye geldik. Sivil toplum kuruluşlarına hem de kaymakamımızla görüşüp öncelikle sorunları paylaştık. İşletme fakültemizdeki bitmeyen binanın tamamlanması ile ilgili destekler aramak üzere yola çıktık. İşletme fakültesinin ve sağlık fakültesinin genel olarak ileride nasıl hangi bölümlerle devam edeceği konusunda çözümler arıyoruz’ dedi. Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner de ‘rektörümüz Fethiye’deki okullarımızda bulunan sıkıntıları çözebilmek için çaba harcamaktadır. Bu konuda Fethiyelilerin katkısını bekliyoruz’ dedi. Şahiner ‘Rektörümüz her zaman Fethiye’ye çok yardımcı oldu. Fethiye’deki yüksek okullarımızın fakültelerimizin gelişimi anlamında hem de öğrenci kaliteliliği anlamında oldukça çaba gösterdi. Binalarımızda eksikler var. Onların tamamlanması ile ilgili olarak bütün Fethiyelilerin katkısını bekliyoruz’ diye konuştu.

FTSO’ yu ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi İbrahim Erdem ve Genel Sekreteri Ezgi Kullukçu ile görüştü.Ziyarette Muğla Üniversitesi’nin Fethiye’de bulunan fakülte ve meslek yüksekokulları hakkında yapılabilecekler istişare edildi.  Rektör Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, FTSO’ya bugüne kadar yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti ve Fethiye’deki fakültelerin kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarının ve Fethiyelilerin desteğiyle el birliği ile daha da güçleneceğini kaydetti. FTSO Başkanı Osman Çıralı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ziyaret nedeniyle ve şu ana kadarki katkıları sebebiyle Prof. Dr. Çiçek’e teşekkür etti ve FTSO tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.Samimi bir ortamda geçen ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz