KAYIP DAĞCI’DAN ACI HABER

KAYIP DAĞCI’DAN ACI HABER

KAYIP DAĞCI İÇİN FOTO-KAPAN KURULDU

KAYIP DAĞCI İÇİN FOTO-KAPAN KURULDU

TELEKONFERANS’TA ENGELLİ RAPORLARI GÖRÜŞÜLDÜ

TELEKONFERANS’TA ENGELLİ RAPORLARI GÖRÜŞÜLDÜ

YATAĞAN GİRME BARAJINDA SONA YAKLAŞTIK…

YATAĞAN GİRME BARAJINDA SONA YAKLAŞTIK…

OSMAN TOPRAKÇI’DAN  BAYRAM ZİYARETİ

OSMAN TOPRAKÇI’DAN  BAYRAM ZİYARETİ

MİLLETVEKİLİ METİN ERGÜN ESNAF ODASINI ZİYARET ETTİ
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 22 Ekim 2019 - 09:25:06

 

İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı ve Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun Fethiye’ye gelerek ziyaretlerde bulundu. Fethiye’ de ki  esnaf ve  ticaret odalarını  ziyaret eden  İYİ Muğla Milletvekili Metin Ergun’a; İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Suat Aybek, İYİ Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Av. Koray Hayvacı, İYİ Parti Fethiye İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Tayfur Şık, İYİ Parti ilçe yönetiminden Durmuş Oran ile İYİ Parti Muğla İl yönetiminden Yunus Önder eşlik etti.

“ODALARIMIZIN VERMİŞ OLDUĞU BİLGİLER BİZLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR”

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret eden Metin Ergun; ekonomiyi ve esnaflarımızı rahatlatacak olan kredi sicil kaydının silinmesi ile ilgili  yaptığı çalışmalardan ve hazırlanan yasa tasarısı ile ilgili bilgi verdi.  Samimi sohbet havası içersinde geçen ziyarette Muğla Milletvekili Metin Ergun “Fethiye’nin ana şah damarları olan odalarımızı ziyaret etmekteyiz. Amacımız sadece  fotoğraf karesi vermek değildir, odalarımızın vermiş olduğu bilgiler bizler için çok önemlidir. Özellikle küçük esnaflarımızın bankalardan kredi alabilmesi için sicil affının ve sicil kaydının silinmesi için bir kanun hazırlığı çalışması yapmaktayız. Önümüzdeki günlerde bu konu ile ilgili bilgilendirmede bulunacağım” dedi. Ziyaretten dolayı teşekkür eden Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Mehmet Soydemir’de konuşmasında “esnaflarımız kredi  kullanamıyor. Kredi borcu olmamasına rağmen sicil kaydından dolayı talep ettiği kredileri alamıyor. Ekonomiye büyük bir durgunluk vermektedir” dedi. Başkan Soydemir konuşmasında; Fethiye körfezinin temizliği, antik tiyatronun bir an önce  turizme açılması ve Fethiye’ye yeni bir sanayi bölgesinin kazandırılması konularında Milletvekili Metin Ergün’den  destek istedi.

“MİLLET  İTTİFAKI DEVAM EDİYOR”

Gazetemiz muhabirinin sorularını yanıtlayan Milletvekili Metin Ergun; Millet ittifakının devam ettiğini söyledi.  Ergün konuşmasında “Millet İttifakı olarak çalışmalarımız devam ediyor. Genel başkanımızın da söylediği  gibi İYİ parti, CHP, Saadet Partisi ve Demokrat partiden oluşan Millet İttifakı seçim döneminde olduğu gibi aynı şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Önümüzdeki günlerde yapacağımız çalışmalar ile Millet ittifakını daha çok tabana yayacağız. HDP Millet İttifakı içersinde değildir” dedi.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz