BAŞKAN KARACA  “HEDEFİMİZ, TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK OFF-ROAD”

BAŞKAN KARACA  “HEDEFİMİZ, TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK OFF-ROAD”

DEVRAN  USTA’YI  EDEBİYETE UĞURLADIK

DEVRAN  USTA’YI  EDEBİYETE UĞURLADIK

“Çocuklarımıza Arıların Sesini Duyurmaya Devam Ediyoruz”

“Çocuklarımıza Arıların Sesini Duyurmaya Devam Ediyoruz”

Şiir Yarışmasında “Doğa Sevgisi” Anlatıldı

Şiir Yarışmasında “Doğa Sevgisi” Anlatıldı

Hava Oyunları Festivali Renkli Görüntüler İle Başladı

Hava Oyunları Festivali Renkli Görüntüler İle Başladı

Başkan Gürün’den Yaşlılar Günü’nde Anlamlı Ziyaret
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 4 Ekim 2019 - 09:58:44

 

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün Yaşlılar Günü’nde Çay ailesini ziyaret ederek Yaşlılar Günü’nü kutladı. 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün Çay ailesini ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi Evde Bakım hizmetinden yararlanan Çay ailesi ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek özellikle sağlık hizmetleri için Başkan Gürün’e teşekkür etti.

 

 “BÜYÜKŞEHİR SAĞLIK EKİPLERİ ARTI AİLEMİZİN BİR PARÇASI”

2018 yılından beri evde bakım hizmetlerinden yararlandıklarını söyleyen Nuray Çay eşinin sağlığıyla yakından ilgilenen Büyükşehir ekiplerinin kendi çocuklarından farklı olmadığını hepsinden çok memnun olduklarını söyledi. Nuray Çay; “Eşim rahatsızlandıktan sonra Büyükşehir Belediyesi’nin evde bakım hizmetinden yararlanmaya başladık. Büyükşehir ekipleri artık ailemizin bir parçası. Hepsinden çok memnunuz. Ayrıca kendim Dr. Osman Gürün’ün hastalarından biriydim. Muğlamızda bu hizmetleri başlattığı ve ziyaretleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 “BÜYÜKŞEHİR AİLESİ OLARAK HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”

Muğla’nın 13 ilçesi, 569 mahallesi, eşsiz güzellikleri ile bir şehirden fazlası olduğunu söyleyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün vatandaşlara her alanda en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını belirtti. Başkan Gürün; “Yaşadığımız şehir her anlamda ülkemizin en özel, nadide şehirlerinin başında geliyor. Büyükşehir ailesi olarak görev ve sorumluluğumuz içerisindeki hizmetlerde vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Özellikle sağlık hizmetlerinde vatandaşlarımıza dokunuyor, evlerine misafir oluyoruz. Muğla’mızın 13 ilçesi 569 mahallesinde vatandaşlarımızın bu hizmetlerimizden memnuniyeti, bir teşekkürü, sağlığına kavuşması bizlere en büyük armağan. 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nde yaşlarının en olgu çağındaki, geçmişle gelecek arasında köprü olan yaşlılarımıza selam ve saygılarımı yolluyorum. Büyükşehir ailesi olarak her zaman yanınızdayız.” dedi.

(HABER MERKEZİ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz