Muhteşem THM Konseri

Muhteşem THM Konseri

ÖĞRENCİLERE MESLEKLERİNİ ANLATTILAR

ÖĞRENCİLERE MESLEKLERİNİ ANLATTILAR

MUĞLA’DA 21 ŞUBAT DÜNYA REHBERLER GÜNÜ KUTLANDI

MUĞLA’DA 21 ŞUBAT DÜNYA REHBERLER GÜNÜ KUTLANDI

Seydikemer’de 32 düzensiz göçmen yakalandı

Seydikemer’de 32 düzensiz göçmen yakalandı

ÜLKÜCÜ  ŞEHİT FIRAT ÇAKIROĞLU İÇİN LOKMA DÖKTÜRÜLDÜ

ÜLKÜCÜ  ŞEHİT FIRAT ÇAKIROĞLU İÇİN LOKMA DÖKTÜRÜLDÜ

HAYVAN SEVERLER DOGFEST’TE BİR ARAYA GELDİ 
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 1 Ekim 2019 - 10:10:07

 

Bu sene Fethiye’de 3’cüsü düzenlenen ve dünya genelinde pek çok ülkede yıllardan beri yapılmakta olan “DOGFEST” etkinliklerinin, Türkiye ayağı “DOGFEST TÜRKİYE  2019”  27 ve 28 Eylül 2019 tarihleri arasında Çalış VanillaHotel’de gerçekleşti. DogFest Türkiye 2019 etkinliklerini 2 gün ve gece boyunca hayvan severler ziyaret etti…

İlgi çekici görüntülerin oluştuğu eğlenceler, workshoplar, uzman tavsiyeleri, alışveriş, müzik, dans gösterileri, sahiplendirme, moda show, ödüllü yarışmalar, gibi pek çok eğlenceli – eğitici aktivite ve çok daha fazlası “DOGFEST TÜRKİYE III – 2019”daziyaretçilerle buluştu.

Katılımcılara  ve sponsorlara teşekkür Dogfest 2019 Türkiye temsilcisi ve organizatörü Cengiz Akbay açıklamasında “Bu yıl  “Sokak Hayvanları Mahalle Sakinidir” mottosundan yola çıkarak, “sokak hayvanlarından rahatsızlık duyan turistik otellerin yaklaşımlarına dikkat çekmek amacıyla etkinliğimizi bir turistik otelde gerçekleştirdik. Köpekler, çocuklar ve büyükler hem eğlenceli hem eğitici hem de aktivasyon dolu bir  “DOGFEST TÜRKİYE” de daha buluştular” dedi.  Ziyaretçiler, etkinlikte, Modacı Menekşe Yalçın’ın kendi köpekleri ile podyumda sergilediği yeni köpek kreasyonunu izleme ve stantlardan etkinliğe özel imkanlarla ürünler satın alma imkanı buldular. Ayrıca her sene olduğu gibi bu sene de çok eğlenceli geçen yarışmalarda dereceye girenler artık gelenekselleşen DogFest Madalya ve Kupalarını aldılar. 28 Eylül Cumartesi günü Etkinlik Ana Sponsoru ve Organizatörü 4P1K (4 Pati 1 Kuyruk) Dergi tarafından etkinliğin Mekan Sponsoru Vanilla Otel adına Nalan İnan Aydın, Medya Sponsoru “Pati’nin Hikayesi Programı” adına Bülent Öztürk, Destek Sponsorları; Fethiye Belediyesi, Dogs’Moncheri adına Menekşe Yalçın, Ati Eğitmenlik adına Utku Cevahir, Fethiye Sirtaki adına Ayşegül – Ercan Öner, Likya Latino Dans Akademi adına Azem Gümüş, Patim Tasarım veEnPati Veteriner Kliniği’ne teşekkür Belgeleri verildi ve aynı gece ünlü DJ. Ayhan Topaloğlu’nun müzikleri eşliğinde Maskeli Balo ile seneye yeniden misafirleri ile buluşmak üzere kapandı.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz