TANIMADIĞINIZ KİŞİLERE KLİMA BAKIMI YAPTIRMAYIN

TANIMADIĞINIZ KİŞİLERE KLİMA BAKIMI YAPTIRMAYIN

İSTANBUL SPOT FETHİYE’DE HİZMETE BAŞLADI

İSTANBUL SPOT FETHİYE’DE HİZMETE BAŞLADI

İKLİM DEĞİŞİKLİKLERİNİN NARENCİYE MEYVESİ ÜZERİNDE ETKİLERİ

İKLİM DEĞİŞİKLİKLERİNİN NARENCİYE MEYVESİ ÜZERİNDE ETKİLERİ

10 BİNİ AŞKIN MASKE DAĞITTIK

10 BİNİ AŞKIN MASKE DAĞITTIK

MİLLETVEKİLİ TANAL ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

MİLLETVEKİLİ TANAL ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

DUALARLA UĞURLANDILAR
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 1 Ekim 2019 - 10:24:16

 

 

Fethiye’nin eski kasaplarından Hasan Konukoğlu ile Fethiye Belediyesi eski Zabıta görevlilerinden Savaş Akdağ’ın annesi Nevcihan Akdağ; Yeni Camide öğle namazının ardından kılınan cenaze namazlarından sonra edebiyete dualarla uğurlandılar.

 

Fethiye’de uzun yıllar kasaplık yapan Hasan Konukoğlu tedavi için gittiği özel hastanede geçirdiği kalp krizi sonucu 65 yaşında vefat etti. Çarıklı Et Lokantası Sahibi Hakan Konukoğlu ile Süleyman Konukoğlu’nun babası olan Hasan Konukoğlu için Fethiye Merkez Yeni Camii’nde ikindi namazına müteakip cenaze merasimi düzenlendi. Cenaze namazına Konukoğlu ve Çarıklı aileleri, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, AK Parti Fethiye İlçe Başkan Yardımcısı Atik Ünlükaya, sivil toplum kuruluşları başkan ve üyeleri ile belediye meclis üyeleri; Fethiye’nin iş ve ticaret dünyasından çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Fethiye Merkez Yeni Camii İmam Hatibi Yusuf Demirci’nin kıldırdığı cenaze namazının ardından Hasan Konukoğlu’nun cenazesi Fethiye Şehir Mezarlığı’nda dualarla toprağa verildi. Fethiye Belediyesi eski Zabıta görevlilerinden Savaş Akdağ annesini kaybetti. Savaş Akdağ ve Ümit Yaman Akdağ’ın annesi Nevcihan Akdağ’ın cenaze merasimi Fethiye Merkez Yeni Camii’nde gerçekleştirildi. İkindi namazına müteakip kılınan cenaze namazına Akdağ ailesi, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, AK Parti Fethiye İlçe Başkan Yardımcısı Atik Ünlükaya, sivil toplum kuruluşları başkan ve üyeleri ile belediye meclis üyeleri; Fethiye’nin iş ve ticaret dünyasından çok sayıda vatandaş katıldı. Cenaze namazının ardından Nevcihan Akdağ’ın cenazesi Fethiye Şehir Mezarlığı’nda dualarla toprağa verildi. Gazetemiz olarak  Hasan Konukoğlu ile  Nevcihan Akdağ’a Yüce Allah’tan sonsuz Rahmet, aileleri ile tüm yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

 

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz