Muhteşem THM Konseri

Muhteşem THM Konseri

ÖĞRENCİLERE MESLEKLERİNİ ANLATTILAR

ÖĞRENCİLERE MESLEKLERİNİ ANLATTILAR

MUĞLA’DA 21 ŞUBAT DÜNYA REHBERLER GÜNÜ KUTLANDI

MUĞLA’DA 21 ŞUBAT DÜNYA REHBERLER GÜNÜ KUTLANDI

Seydikemer’de 32 düzensiz göçmen yakalandı

Seydikemer’de 32 düzensiz göçmen yakalandı

ÜLKÜCÜ  ŞEHİT FIRAT ÇAKIROĞLU İÇİN LOKMA DÖKTÜRÜLDÜ

ÜLKÜCÜ  ŞEHİT FIRAT ÇAKIROĞLU İÇİN LOKMA DÖKTÜRÜLDÜ

Türk Dostu İngiliz İçin Lokma Döktürdüler
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 25 Eylül 2019 - 09:17:24

Uzun yıllar Fethiye’de yaşayan yaklaşık 3 ay kadar önce vefat eden ve Fethiye’de toprağa verilen İngiliz uyruklu Peter Philips’isevenler Çalış Plajındaki 2. el eşya pazarında ruhuna lokma döktürdüler.

Fethiye’de uzun yıllar yerleşik yabancı olarak yaşayan ve yaklaşık 3 ay önce vefat edip çok sevdiği Fethiye’de toprağa verilen İngiliz uyruklu Peter Philips’i arkadaşları unutmadı. FETAV öncülüğünde yapılan ihtiyaç sahibi çocuklara yardım toplanmasında yerleşik yabancılar ile birlikte pek çok etkinlik düzenleyen ve Çalış Plajı bölgesinde çok fazla Türk arkadaşı bulunan Peter Philips için arkadaşları 2. el eşya pazarında lokma döktürttü.

 

“TÜRK ÇOCUKLARI İÇİN SAĞLIK VE EĞİTİME BÜYÜK KATKI SAĞLADI”

Fethiye’de yerleşik yabancıların Noel kutlamaları, Noel pazarları, ihtiyaç sahibi çocukların sağlık ve eğitim giderleri için onlarca etkinlik düzenleyip sosyal yaşama büyük katkılar sağlayan ”İngiliz Peter Philips’eFETAV ile birlikte lokma döktürüp, ikramlarda bulunduk” diyen Mustafa Çaylar, ”O çok iyi bir dosttu. Türk çocukları için sağlık ve eğitime büyük katkı sağladı. Bugün de burada onun ruhu için lokma döküp, ikramlarda bulunuyoruz. Ruhu şad olsun” dedi. Diğer Türk arkadaşları ise ”Peter Philips’iunutmayacağız.O bizlerle çok iyi dosttu. Çocuklarımız ve hastalarımız için düzenlediği sosyal etkinlikleri hatırlatmak ve onun ismini yaşatmak için elimizden gelen gayretleri göstermeye devam edeceğiz” diye konuştular.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz