ALBAN  “EN AZ 30 BİN KİŞİ İŞİNDEN OLDU”

ALBAN  “EN AZ 30 BİN KİŞİ İŞİNDEN OLDU”

KAYMAKAM ŞAHİNER’İ  ZİYARET   ETTİLER

KAYMAKAM ŞAHİNER’İ  ZİYARET   ETTİLER

VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜNDEN BAŞKAN KARACA’YA ZİYARET

VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜNDEN BAŞKAN KARACA’YA ZİYARET

TRABZON’DAN KUPAYLA DÖNDÜ

TRABZON’DAN KUPAYLA DÖNDÜ

ESKİ BAŞKAN KURTARILAMADI

ESKİ BAŞKAN KURTARILAMADI

Foça  Ve Bağyaka Muhtarından  Büyük Şehir’e Teşekkür
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 24 Eylül 2019 - 09:33:46

 

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi İl genelinde yetki ve sorumluluk alanında bulunan mezarlıkların bakım onarım ve yenileme işlemlerine hız kesmeden devam ediyor. Mezarlık alanlarındaki hizmetleri nedeniyle mahalle muhtarları Büyükşehir belediyesine teşekkür etti. Muğla Büyükşehir Belediyesi İl genelinde bulunan 1428 adet mezarlık alanında bakım onarım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Mezarlıklar Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından mezarlık alanlarında her yıl düzenli olarak yapılan ot biçme, ilaçlama ve budama işlemleri bu yılda devam ediyor. Bunun yanı sıra İl genelindeki mezarlık alanlarında mevcut yapıların bakım, onarım, tamirat ve tadilat işlemleri ile mezarlık alanlarının korunmasına yönelik duvar veya tel örgü ile etrafının çevrilmesi işlemlerinin de yapımı devam ediyor.

 

“SON GÖREVİMİZİ RAHATLIKLA YERİNE GETİREBİLİYORUZ”

Menteşe İlçesi Bağyaka Muhtarı Emin Tuğrul, Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri vatandaşların son görevlerini yerine getirdiği mezarlıklardaki eksiklerin giderilmesi için yoğun çaba harcıyor dedi. Muhtar Tuğrul “İl içi ve il dışındaki cenazelerin nakil işlemleri için günün 24 saati hizmet vermeye devam eden büyükşehir ekipleri mevcut mezarlık alanlarının dolduğu bölgelerde de uygun mezarlık alanları bulunup tahsisi çalışmaları da yürütüyor. Mezarlıklarımızdaki eksiklikleri tek tek gideriyor. Bu nedenle başta Başkan Osman Gürün ve tüm ekibine teşekkür ederim” dedi.

 

“MEZARLIKLARIN FİZİKİ ŞARTLARI OLDUKÇA İYİ”

Çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Fethiye İlçesi Foça Mahalle Muhtarı İlker Can, mezarlık alanlarında yapılan çalışmalar nedeniyle Büyükşehir ekiplerine teşekkür etti. Muhtar Can, “Büyükşehir Belediyesi’nin tüm ekipleri gibi mezarlık ekipleri de çok iyi çalışıyor. Gerek yabani otların bertaraf edilmesi gerek ilaçlama ve gerekse de ortaya çıkan fiziki eksikliklerin giderilmesi konusunda her zaman yardımcı oluyorlar. Bu nedenle emeği geçen herkese teşekkürler” dedi.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz