ENGELLİ PERSONELE BİR MAAŞ İKRAMİYE

ENGELLİ PERSONELE BİR MAAŞ İKRAMİYE

ENGELLİLER  UNUTULMADI

ENGELLİLER  UNUTULMADI

ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİKLERLE  KUTLANDI

ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİKLERLE  KUTLANDI

BAŞKAN OTGÖZ’DEN ENGELLİ PERSONELE HEDİYE

BAŞKAN OTGÖZ’DEN ENGELLİ PERSONELE HEDİYE

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR

Ünsal “37 Yıl’dır Fethiye’ye Geliyorum”
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 15 Ağustos 2019 - 19:12:36

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Dr. Servet Ünsal ve Muğla Milletvekili Suat Özcan, Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu’yu makamında ziyaret ettiler. CHP Ankara Milletvekili Servet Ünsal “37 yıldır her yaz Fethiye’ye geliyorum” diyerek 37 yıl önceki Ölüdeniz, Kumburnu ve Gemiler koyunu anlattı. Kayaköy’e yol yokken gelip gittiğini söyleyen Servet Ünsal “Her yaz Fethiye’deyim. Başka hiçbir yere gitmedim ve gitmeyeceğim de” dedi.

 

“BİR DEĞİŞİME İHTİYAÇ VAR”

Ziyarette konuşan CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, “Yerel seçimlerin ardından Fethiye’ye gelmiştik ama belediye başkanımızı ziyaret edememiştik. Bugüne nasip oldu. İlk olarak örgütümüzü ve ilçe başkanımızı ziyaret ettik. Tüm ülkemizin olduğu gibi Fethiye halkımızın da geçmiş Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Ülkemiz ağır ekonomik, siyasal ve sosyal koşullar altında. Dünyada yalnızlaşmış bir ülke konumunda bayramımızı kutladık. Ülkemizde anlayış ve yönetim açısından bir değişime ihtiyaç var. Umut ediyoruz ki bu değişim önümüzdeki yıllarda gerçekleşecektir. Cumhuriyet Halk Partililer olarak bu konuda elimizden geleni yapacağız. Halkımızın sorunlarını dinleyip, çözüm yollarını paylaşacağız. Önce mevcut iktidarın işbaşından gitmesini, bizim iktidara gelerek ülkemizin yeniden saygınlığını, ekonomik olarak refah düzeyinin arttırılmasını amaçlıyoruz” dedi.

 

“37 YIL’DIR HER YAZ FETHİYE’DEYİM”

CHP Ankara Milletvekili Dr. Servet Ünsal açıklamasında, “37 yılımı verdiğim Fethiye’deyim. Örgütümüz bizim her şeyimizdir. Halkımızın ve ülkemizin bayramını kutluyorum. İlk olarak 1976 yılında üniversite öğrencisiyken kamp için Fethiye’ye gelmiştim. Beni buraya bağlayan Fethiye’nin doğallığıdır. Partimizin ilçe belediyesini kazanması beni buraya daha da bağlamıştır. Türkiye bizim için çok önemli. 17 yıllık gerici iktidarların Türkiye’yi ne hale getirdiğini görüyoruz. Ekonomik, siyasal ve sosyal anlamda bütün Cumhuriyet değerlerinin yerle bir edildiği süreç yaşıyoruz. Kıymetli sanatçı arkadaşım Musa Eroğlu bir türküsünde ‘Aşağıdan yukarıdan yolun sonu görünüyor’ demiştir. Bu yolu gösterecek olan halkımızdır. Sol iktidarlara hep kötü dönemlerde ihtiyaç duyulmuştur. Burada en büyük destekçilerimiz, halkımızın oy verdiği belediyeler olacaktır” dedi. Ziyaret için teşekkür eden CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, “CHP Ankara Milletvekilimiz Dr. Servet Ünsal, Fethiye’nin tarihine ışık tuttu. Bölgenin her yerini tanıdığını söyledi. Fethiye’nin bu dönemde CHP’li bir belediye kavuşmasının önemini en iyi şekilde anlattı. Belediye başkanımız almış olduğu 44 milyon TL’lik borç yükünün 20 milyon TL’sini dört ay gibi kısa bir sürede ödemiştir. Öte yandan başkanımız Ocak ayına kadar kalan borcu da ödeyeceklerini ve diğer projeleri Fethiye halkının hizmetine sunacaklarını söyledi” diye konuştu.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz