ENGELLİ PERSONELE BİR MAAŞ İKRAMİYE

ENGELLİ PERSONELE BİR MAAŞ İKRAMİYE

ENGELLİLER  UNUTULMADI

ENGELLİLER  UNUTULMADI

ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİKLERLE  KUTLANDI

ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİKLERLE  KUTLANDI

BAŞKAN OTGÖZ’DEN ENGELLİ PERSONELE HEDİYE

BAŞKAN OTGÖZ’DEN ENGELLİ PERSONELE HEDİYE

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR

Fethiye  Bayram’da   Doldu   Taştı
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 14 Ağustos 2019 - 19:38:52

 

Kurban bayramı tatilinde Fethiye’de yerli turist yoğunluğu yaşandı. 9  gün olmamasına rağmen Kurban bayramı tatilinde Fethiye’deki plajlar yerli tatilciler tarafından doldu, taştı. Başta Ölüdeniz Belceğiz ve Kumburnu plajları olmak üzere Çalış ve Koca Çalış plajları ile yarım adadaki koylar yerli turistlerin akınına uğradı.

 

“EN ÇOK FETHİYE’Yİ SEVEN GELİYOR”

Yerli tatilcilerin akınına uğrayan Fethiye’ye genellikle  Fethiye’yi seven vatandaşlar geliyor. Yeşil ile mavinin kucaklaştığı Fethiye; tatilcilerin en çok sevdiği  gözde yerlerden birisi oldu. Fethiye’ye  tatile gelen vatandaşlar gazetemiz muhabirine;  Fethiye’ de aradığımız her şey var, alış veriş imkanı geniş, Fethiye her yönüyle güzel bir yer diyerek; Fethiye’yi çok sevdiklerini ve yine geleceklerini, söylediler. Havaların sıcak ve bunaltıcı gitmesi nedeniyle yerli turistler ile Fethiye’de yaşayan vatandaşlar sahillere akın ettiler. Yerli tatilcilerin bazıları ise ücretsiz Samanlık koyuna çadır kurarak tatilin keyfini yaşadılar. Fethiye’de yerli tatilcilerin en çok tercih ettiği yerlerden birisi oldu. İstanbul, Ankara, İzmir, Denizli ve Bursa ile Eskişehir başta olmak üzere yurdun bir çok şehrinden Fethiye’ ye  gelen vatandaşlar denizin ve güneşin tadını çıkardılar.  Kurban bayramı tatili boyunca otobüs firmaları Fethiye için ek seferler koydular. Çoğunlukla kendi arabaları ile gelen yerli tatilciler gündüzleri plajları geceleri ise Fethiye şehir merkezini tercih ettiler. Fethiye’deki tarihi Paspatur çarşısı, 95. Sokak ve şehir merkezindeki dükkanlardan  alışveriş yapan yerli tatilciler; gece boyunca de Paspatur’daki barlar sokağında eğlendiler. Sahil bandı ile balık pazarındaki restoranlarda  ve kafelerde debayram boyunca büyük bir  yoğunluk yaşandı.

 

“GÜVENLİK EN ÜST SEVİYE’YE ÇIKARILDI”

Kurban bayramı bereketi yaşayan Fethiye; son yılların  en büyük doluluğunu yaşadı. Cuma günü mesainin bitmesiyle birlikte yola çıkan yerli tatilciler; Fethiye’de kilometrelerce araç kuyruğu oluştu. Her bayram olduğu gibi  Ölüdeniz yolu;trafiğin en yoğun bir şekilde aktığı yol oldu. Fethiye’de güvenlik en üst seviyeye çıkarıldı. Emniyet ve Jandarma birimleri ile 112 sağlık ekipleri tüm tedbirleri alarak vatandaşların huzurlu bir kurban bayramı geçirmesini sağladılar. Fethiye Orman İşletme Yangın söndürme ekipleri  ile Muğla Büyük Şehir İtfaiye ekipleri de her hangi bir yangına karşılık hazırlıklı bir şekilde anında müdahale için beklediler. Geceleri de  Fethiye Belediyesi Zabıta ekipleri ile  Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Bekçiler; Fethiye şehir merkezi ile Ölüdeniz, Hisarönü ve Çalış’ta ki eğlence yerlerinde yoğunluk oluşturarak sabaha kadar görev yaptılar. Fethiye’nin şehir girişi ile Ölüdeniz girişinde; Emniyet ve Jandarma birimleri tarafından şüpheli araçların kimlik ve alkol  kontrolleri yapıldı.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz