Başkan Otgöz “Engelli Kardeşlerimizin Yanındayız”

Başkan Otgöz “Engelli Kardeşlerimizin Yanındayız”

BAŞKAN KARACA’DAN  GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

BAŞKAN KARACA’DAN  GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Türkü’lerin   Babası  Unutulmadı

Türkü’lerin   Babası  Unutulmadı

Osman Başkan Sayesinde Üreticiler Kazanıyor

Osman Başkan Sayesinde Üreticiler Kazanıyor

Yardım  Kampanyası  Çığ  Gibi  Büyüyor

Yardım  Kampanyası  Çığ  Gibi  Büyüyor

MUSKİ’den  Fethiyeli Turizmcilerle Toplantı
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 29 Temmuz 2019 - 10:01:10

 

 

Muğla  Büyük Şehir Belediyesi  Muski kuruluşu Fethiye’de turizmcilerle bir araya gelerek  bilgilendirme toplantısı düzenledi. Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası konferans salonunda düzenlenen toplantıya; Fethiye Otelciler Birliği (Fetob) başkanı Bülent Uysal  ve  yönetim kurulu üyeleri ile Fethiye bölgesindeki turizm işletmelerinin temsilcileri katıldılar. Muski Genel Müdür yardımcısı Seda Göksel Çolakoğlu başkanlığında gerçekleşen toplantı da Muski Abone İşleri Daire Başkanı Funda Kuş ve Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Mehtap Füsun Uğur; bilgilendirme de bulunarak, turizmcilerin sorularını yanıtladılar.

Fethiye Otelciler Birliği (FETOB) ile Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MUSKİ) işbirliğinde organize edilen toplantıda turizmcilere yeni su tarifeleri, tarife ve abonelikler ve atık su hakkında bilgiler aktarıldı.Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası konferans salonu’nda gerçekleştirilen organizasyona MUSKİ Genel Müdür Yardımcısı Seda Göksel Çolakoğlu, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Mehtap Füsun Uğur ve Abone İşleri Daire Başkanı Funda Kuş, FETOB Başkanı Bülent Uysal ile turizmciler katıldılar.

Toplantı hakkında bilgi aktaran FETOB Başkanı Bülent Uysal, “Fethiye Otelciler Birliği olarak MUSKİ ile birlikte düzenlediğimiz bu toplantıda üyelerimize su tarifeleri, tarife ve abonelikler ve atık su hakkında bilgiler verilecek. Üyelerimizin hem yaşadıkları sıkıntıları ve sorunlarını dile getirmek hem de çözüm önerilerini yetkili kişilerden dinlemek adına bu çalışmayı yapıyoruz” dedi. MUSKİ Genel Müdür Yardımcısı Seda Göksel Çolakoğlu, “Turizmcilerden gelen talepler üzerine bu toplantıyı düzenledik. Burada amacımız sizleri bilgilendirmek ve çözüm önerileri sunmak. Elimizden geldiğince sizlere yardımcı olacağız” ifadelerini kullandı. Abone İşleri Daire Başkanı Funda Kuşgeçtiğimiz günlerde Bodrum’da da benzer bir toplantı yaptıklarını belirterek, “Kurumumuz 5 yıl önce kuruldu. Yeni bir tarifeyi güncelledik. 2014 ve 2015 yılarında kademeli bir tarife yürütüyorduk. Fakat 3 yıl önce kademesiz bir tarife uygulamaya başlandı. Bu ikinci kademeli bir tarife olmaktadır. Geçen tarife büyük otel işletmeleri ve iş merkezleri gibi yerlerde; bir saat üzerinden su kullanan fakat birçok bağımsız birimi barından alanlarda hesaplama sıkıntısı yarattı” şeklinde konuştu.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz