Vali Civelek, Menteşe Kaymakamlığını Ziyaret Etti

Vali Civelek, Menteşe Kaymakamlığını Ziyaret Etti

Turizm Konseyi Travel Turkey Fuarı İçin Çalışmalara Hız Verdi

Turizm Konseyi Travel Turkey Fuarı İçin Çalışmalara Hız Verdi

Arama Kurtarma Eğitimleri Başladı

Arama Kurtarma Eğitimleri Başladı

Altı Haftada Beş Galibiyet

Altı Haftada Beş Galibiyet

Fethiye’de Sahte Sağlık Raporu Operasyonu: 7 Kişi Gözaltına Alındı

Fethiye’de Sahte Sağlık Raporu Operasyonu: 7 Kişi Gözaltına Alındı

İMAMOĞLU  “ALİM KARDEŞİM, ADAM GİBİ BİR ADAM”
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 29 Temmuz 2019 - 09:44:00

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, tatilini Bodrum’da tamamlayarak Menteşe ilçesine ardından Afyonkarahisar da düzenlenen toplantıya katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu; Muğla’ya gelerek Muğla Büyükşehir Belediyesi önünde Muğlalılarla buluştu.

“ALİM KARDEŞİM FETHİYE İÇİN BİR ŞANS”

İmamoğlu “Ailemle birlikte Bodrum’a tatile geldik. Türkiye’de iz bırakan Osman Başkanı uğramadan olmaz dedim. Buraya gelmişken bizi burada yalnız bırakmayanlara yürükten teşekkür ediyorum.” Dedi. Öte yandan Muğlalılara seslenen İmamoğlu’nun gözyaşlarına hakim olamadığı gözlendi. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın da katıldığı toplantıda Karaca ile bir süre sohbet eden İmamoğlu; “Fethiyeliler adam gibi bir başkan seçmiş, çok değerli Alim kardeşim Fethiye için bir şans, dürüst karakterli bir siyasetçi, tam bir hizmet insanı, Fethiye, bakir bir turizm cenneti. Belediye Başkanımız Alim Karaca, vizyonu geniş, ufku açık bir insan.”dedi. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ise ayaküstü yapılan sohbette İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu Fethiye’ye davet etti. İBB Başkanı İmamoğlu Muğla Büyükşehir Belediyesi önünde kendisini bekleyen vatandaşlara hitap etti. İmamoğlu;“Ailemle birlikte Bodrum’a tatile geldik. Türkiye’de iz bırakan Osman Başkanı uğramadan olmaz dedim. Buraya gelmişken bizi burada yalnız bırakmayanlara yürükten teşekkür ediyorum. Aslında ben mütevazı bir çiçekle Başkanıma gelmiştim ama beni o kadar gururlandırdınız ki buradan yürüyerek İstanbul’a bile gidebilirim.” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı önünde yaptığı konuşmada şunları kaydetti; ”Kızanlar, yazanlar oldu ama önemli değil çünkü herkesin tatile ihtiyacı var. Ailem ve çocuklarım beni özledi. Hep birlikte Bodrum’a tatile geldik. Türkiye’de iz bırakan Osman Başkanı uğramadan olmaz dedim. Buraya gelmişken bizi burada yalnız bırakmayanlara yürükten teşekkür ediyorum. Aslında ben mütevazı bir çiçekle başkanıma gelmiştim ama beni o kadar gururlandırdınız ki buradan yürüyerek İstanbul’a bile gidebilirim. Gençler Türkiye’nin pırıl pırıl insanları. Bir şeye çok dikkat etmeliyiz. Başkalarının yaptığı gibi hiç kimseyi dışarıda bırakmadan herkesi kucaklamalıyız. Seçim bitti, hizmet başladı. Millet iyi hizmet, barış, huzur, kardeşlik, eşitlik ve adalet istiyor. Çocuklara, kadınlara layık olacağız.”dedi. İmamoğlu ile fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşlar izdiham yarattı.

(HABER/MUSTAFA TAŞKIN)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz