Vali Civelek, Menteşe Kaymakamlığını Ziyaret Etti

Vali Civelek, Menteşe Kaymakamlığını Ziyaret Etti

Turizm Konseyi Travel Turkey Fuarı İçin Çalışmalara Hız Verdi

Turizm Konseyi Travel Turkey Fuarı İçin Çalışmalara Hız Verdi

Arama Kurtarma Eğitimleri Başladı

Arama Kurtarma Eğitimleri Başladı

Altı Haftada Beş Galibiyet

Altı Haftada Beş Galibiyet

Fethiye’de Sahte Sağlık Raporu Operasyonu: 7 Kişi Gözaltına Alındı

Fethiye’de Sahte Sağlık Raporu Operasyonu: 7 Kişi Gözaltına Alındı

ALTI NOKTA FETHİYE’DE YENİ YÖNETİM GÖREVE BAŞLADI
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 11 Temmuz 2019 - 09:31:47

 

Altı Nokta Körler Derneği Fethiye şubesinde  yeni yönetim göreve başladı. Uzun yıllar Altı Nokta Körler Derneği Fethiye  şubesinde başarılı  başkanlık yapan Mehmet Üstün’ün yönetiminde çeşitli kademelerde görev alan Emrah Yalçın; Altı Nokta Körler Derneği Fethiye şubesinin yeni yönetim kurulu başkanı oldu. 13 yıldır yönetim kurulu üyeliği yapan Emrah Yalçın devlet hastanesinde memurluk yapmakta. Altı Nokta Körler Derneği Fethiye şubesinde  yeni  yönetim kurulu (asil) şu şekilde; Emrah Yalçın, Zuhal Karın, Cemil Yanar, Ozan Meteriz, Türkan Soydemir. Denetleme kurulu asil üyeleri ise İskender Güven, Selehattin Kuşçu, Asuman Özkan Demirci’den oluşmakta.

Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şubesi 9. Olağan Genel Kurulu 07 Temmuz 2019 pazar günü saat 13:30’da Özer Olgun Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Genel kurula  Altı Nokta Körler Derneği Genel Merkez Genel Başkanı Fermani Kurtel, Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ziya Özdem katıldılar.

Genel kurulda  Altı Nokta Körler Derneği  Genel Merkez Genel Başkanı Fermani Kurtel yapmış olduğu konuşmada “Fethiye Şubemiz bizim için önemli bir şubemizdir. Yapmış olduğu çalışmaları takdire değer örnek olarak görüyoruz. Sayın Başkan Emrah Yalçın’a ve ekibine derneğimizin politikalarını başarıyla yürüteceklerine inancım tamdır. Bu genel kurulun başarılı geçmesini dilerim “ dedi. Divana Emrah Yalçın önderliğinde tek liste sunuldu. Oy birliği ile Emrah Yalçın önderliğindeki liste seçildi. Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şubesi Başkanı Emrah Yalçın yapmış olduğu teşekkür konuşmasında “Değerli arkadaşlar bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada bayrağı devralarak engelliler alanında mücadelemizi sürdürerek başarılara doğru koşacağız. Bu genel kurulda da ben ve ekibimi göreve getirerek bize vermiş olduğunuz yetki ve sorumluluğun bilincinde olarak sizin göstermiş olduğunuz güvene layık olacağımıza hiç kuşkunuz olmasın bu güne kadar olduğu gibi bizde bayrağı devralarak sizden alacağımız güç ve destekle başarılara koşacağız. Bu duygu ve düşüncelerimle bizi göreve getirmiş olmanızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz