Büyük Bir  Can  Kaybı Vardır

Büyük Bir  Can  Kaybı Vardır

Eski  Belediye  Başkanı   Kurtarılamadı

Eski  Belediye  Başkanı   Kurtarılamadı

Dünya Şampiyonasında Ülkemizi Ceren Temsil edecek

Dünya Şampiyonasında Ülkemizi Ceren Temsil edecek

Çiftçiler “Mor Mucize” İle Tanıştı

Çiftçiler “Mor Mucize” İle Tanıştı

Bakırlıoğlu ve Ünlü’den Karaca’ya Ziyaret

Bakırlıoğlu ve Ünlü’den Karaca’ya Ziyaret

KAYABAŞ TOPTANCI  HALİNİ ZİYARET ETTİ
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 20 Mart 2019 - 09:40:22

 

 

Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş beraberinde belediye meclis üyesi adayları ve partililerden oluşan yoğun bir kalabalıkla Karaçulha Toptancı Hali’ni ziyaret etti. Üreticiler ve komisyoncularla kucaklaşan Kayabaş, adeta evinde gibi ağırlandı. Cumhur İttifakı adayını bağrına basan komisyoncular ve üreticiler, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde kendisine destek olacaklarını bildirdiler.

 

Ziraat Mühendisi olduğu için üreticilerin ve komisyoncuların sorunlarını yakından bildiğini kaydeden Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, Fethiye’nin tarımda üretim odaklı marka bir şehir olacağının sözünü verdi. İlçemizde üretilen domatesin uluslararası fuarlarda ödül aldığını kaydeden Kayabaş, tarımsal projeleri ile üreticilerin ve komisyoncuların yüzünü güldüreceklerini söyledi. Komisyoncuları tek tek dolaşan Cumhur İttifakı Adayı Kayabaş, toptancı haline gelen çiftçilerle sohbet etti. Ardiyelerde çalışanlara kolay gelsin dileklerini sunan Kayabaş, 31 Mart’tan sonra Fethiye’nin her anlamda marka bir şehir olacağını söyledi. Turizmin yanında tarıma da gereken desteğin verileceğinin altını çizen Kayabaş, tarımsal üretimde önde gelen bir ilçe olacağımızı belirtti.

 

Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, “31 Mart’a adım adım yaklaşıyoruz. Çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Şu an kendi evimdeyim ve çok mutluyum. 30 yıldan bu yana zirai ilaç bayiliği yapıyorum. Her zaman tarımın içindeyim. Burada üretici ve komisyoncu arkadaşlarımla sohbet ettik ve dertlerini dinledik. Şu an 5 TL olan domates fiyatları, hem üreticilerimizin hem de komisyoncularımızın yüzünü güldürüyor. Biz her zaman üreticilerimizin yanında olduğumuzu ve kendilerini desteklediğimizi ifade ettik. Aynı şekilde esnaflarımızla da sürekli diyalog halindeyiz. Hollanda’da gerçekleşen tarım fuarında, Karaçulha’da yetiştirilen domates dünya birincisi oldu. Güneş, toprak, iklim, doğa bir arada olunca tarımsal üretim verimli bir hale geliyor. Seracılığı geliştirmek adına projelerimiz olacak” dedi. “Çiftçilerimize özel desteklemelerde bulunacağız” diyen Kayabaş, “Girdi masraflarının azaltılması adına mücadelemiz devam edecek. Esnaf ve üretici arkadaşlarımızın teveccühleri ile seçim süreci boyunca en mutlu günümü yaşadım. Yuvam gibi gördüğüm toptancı halinde kardeşlerimiz bizi bağrına bastı. 1 Nisan’dan itibaren bu desteğin karşılığını hizmetlerimizle vereceğiz” diyerek herkese teşekkür etti.

(HABER/FOTO-GÜLYÜZ YURDAGÜL SIRT)

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz