Korkmazoğlu çok konuşulacak

Korkmazoğlu çok konuşulacak

Başkan Kocadon Seydikemerlilerle Buluştu

Başkan Kocadon Seydikemerlilerle Buluştu

BAŞKAN SAATCI SEYDİKEMER’DE AFİŞLERLE KARŞILANDI

BAŞKAN SAATCI SEYDİKEMER’DE AFİŞLERLE KARŞILANDI

KAYABAŞ   “ATA SPORUMUZA TAM DESTEK VERECEĞİZ”

KAYABAŞ   “ATA SPORUMUZA TAM DESTEK VERECEĞİZ”

KARACA “ÜLKEMİZİ DÜNYAYA TANITAN ÖLÜDENİZ BU DURUMDA OLMAMALI”

KARACA “ÜLKEMİZİ DÜNYAYA TANITAN ÖLÜDENİZ BU DURUMDA OLMAMALI”

NG KÜTAHYA SERAMİK FETHİYE ŞUBESİ “FETHİYE YAPI”  TÖRENLE AÇILDI
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 15 Mart 2019 - 09:26:17

 

Seramik sektörünün öncüsü NG Kütahya Seramik dokunduğu her alanda güzellikler katarak büyümeye ve gelişmeye tüm yurtta olduğu gibi Fethiye’de de devam ediyor. NG Kütahya Seramik’in Fethiye’de ki iş ortağı Fethiye Yapıfirmasının  yeni satış mağazası ve showroom’u törenle hizmete açıldı. Bir dünya markası olan NG Kütahya Seramik firmasının  229. Mağazası; Fethiye Yapı firmasının açılış törenine; Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, FTSO yönetim kurulu başkanı Osman Çıralı, NG Kütahya Seramik firmasının yönetim kurulu başkanı Erkan Güral ile NG Kütahya Seramik firmasının yöneticileri, belediye meclis  üyeleri,  siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri, CHP Fethiye Belediye Başkan adayı Alim Karaca, Fethiye’deki inşaat sektörünün temsilcileri ve davetliler katıldılar.

Yoğun katılımın olduğu açılış töreninde Fethiye Yapı firmasının yönetim kurulu başkanı Ali Kaşlı, NG Kütahya Seramik firmasının yönetim kurulu başkanı Erkan Güral ve FTSO yönetim kurulu başkanı Osman Çıralı ile Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner konuşma yaptılar. Fethiye Yapı firmasının yönetim kurulu başkanı Ali Kaşlı konuşmasında “2006 yılında kurulan şirketimiz Fethiye Yapı kuruluşu 2007 yılında NG Kütahya Seramik ile iş ortaklığına başladı. 2007 yılında 85 m2 olan işyerimizi 2010 yılında 340 m2’ye, 2015 yılında 750 m2’ye ve bu gün açılışını gerçekleştirdiğimiz yeni işyerimiz ile şirketimizi 1200 m2’ye çıkardık. Yeni mağazamızda;rahat, ferah ve daha anlaşılabilir en iyi görseller ve sunumları sunarak Fethiye’mize ve bölgemize daha kaliteli bir hizmet vereceğiz. Bu gün açılışımıza katılarak  bizleri onurlandıran iş ortağımız , NG Kütahya Seramik firmasının yönetim kurulu başkanı Sayın  Erkan Güral’a ve Sayın Kaymakamımıza, değerli müşterilerimize, tüm meslektaşlarımıza, sektörümüzün temsilcilerine ve tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi. , NG Kütahya Seramik firmasının yönetim kurulu başkanı Erkan Güral’da konuşmasında “Doğasıyla, kültürüyle ve tüm güzellikleri ile turizmin gözbebeği olan Fethiye’ye böyle güzel bir şube açarak büyük bir değer vermekten dolayı çok mutluyuz. NG Kütahya Seramik ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor. Hiç durmadan çalışarak ülke ekonomisine yeni yatırımlar kazandıran  NG Kütahya Seramik firması; Ayyıldızlı dünya  markasıdır. NG Kütahya Seramik dünya çapında büyük bir marka ve güçtür. NG Kütahya Seramik kuruluşunun birbirinden güzel ürünlerinin en güzel bir şekilde sergilendiği bu mağazamız Fethiye’mize ve ülkemize  hayırlı ve uğurlu olsun” dedi. FTSO yönetim kurulu başkanı Osman Çıralı’da konuşmasında; Fethiye’mize yakışan böyle  güzel bir satış mağazasını ilçemize ve bölgemize kazandırdığı için değerli arkadaşımız Ali Kaşlı’ya çok teşekkür ediyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun başarılar diliyorum, dedi. Fethiye kaymakamı Muzaffer Şahiner’de konuşmasında  “güçlü bir ülkenin yolu güçlü bir iş dünyasından geçmektedir. Yatırım yaparak ülkemiz ekonomisine katma değer kazandıran, istihdamı azaltan Ali Kaşlı’ya çok teşekkür ediyoruz, hayırlı ve uğurlu olsun, dedi.

Konuşmalardan sonra Fethiye Yapı firmasının sahibi ve yönetim kurulu başkanı Ali Kaşlı’nın sürpriz bir doğum günü pastası kesildi. Fethiye Yapı firmasının yeni satış mağazası duanın ardından kurdele kesimi ile açıldı.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz