FETHİYE’DE  100. YIL COŞKUSU

FETHİYE’DE  100. YIL COŞKUSU

Fethiye  100. Yıl Coşkusunu  “Edip Akbayram”  İle  Yaşadı

Fethiye  100. Yıl Coşkusunu  “Edip Akbayram”  İle  Yaşadı

Kullukçu “Bu  Asil  Ve  Yüce  Ruh Sonsuza  Kadar Yaşayacaktır”

Kullukçu “Bu  Asil  Ve  Yüce  Ruh Sonsuza  Kadar Yaşayacaktır”

Çıralı “Milletimizi Nice 100’üncü Yıllara Gençlerimiz Taşıyacak”

Çıralı “Milletimizi Nice 100’üncü Yıllara Gençlerimiz Taşıyacak”

FETOB ARA TATİL KARARINDAN MEMNUN  

FETOB ARA TATİL KARARINDAN MEMNUN  

KAYABAŞ, “BİZ BÜYÜK FETHİYE AİLESİYİZ”
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 15 Mart 2019 - 09:30:14

 

 

Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş seçim çalışmaları kapsamında Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Batı Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Özgen Uysal ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

 

Dünyanın gözde bir turizm merkezleri arasında yer alan Fethiye’nin sektörel sorunlarının konuşulduğu programda, görüş alışverişinde de bulunuldu. Seyahat acenteleri temsilcilerinin taleplerinin dinleyen Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, Fethiye’nin turizmden elde ettiği gelirleri arttırmak adına gereken tüm çalışmaların meslek odaları işbirliğinde yapılacağının altını çizdi.Ziyarette konuşan AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, “TÜRSAB Batı Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Özgen Uysal ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ediyoruz. Sıcak karşılamalarından dolayı hepsine teşekkür ediyorum. Yerel seçimlere sayılı bir zaman kaldı. Seyahat acenteleri olarak bizlere taleplerini aktardılar. Bu sorunların devlet desteği ile çözüleceğini kendilerineilettik.Çünkü biz büyük Fethiye ailesiyiz. Bu ailede herkes üzerine düşen görevi yapmalı. Biz siyasiler TÜRSAB gibi önemli sivil toplum kuruluşlarının önünü açmalıyız. Gereken desteği verip, Fethiye’nin tanıtımı ve dünya turizminde hak ettiği noktaya ulaşmasını sağlamalıyız. Özverili çalışmalarından dolayı kendilerini tebrik ediyorum. İmkansızlıklardan dolayı meydana gelen sorunların çözümü için kendilerine söz veriyoruz. Fethiye’nin her anlamda örnek bir şehir olacağı vaadinde bulunuyoruz” dedi.

 

Açıklamasını sürdüren Kayabaş, “Fethiye’nin biriken sorunları var. Trafik akışı, otopark sorunu ve turizme kazandırılacak alanlar ile iletilen diğer taleplerin giderilmesi adına işbirliği içinde çalışacağız. Katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. Ziyaret için teşekkür eden TÜRSAB Batı Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Özgen Uysal, “Sorunlarımızı yakından biliyorlar. Belediye meclis üyesi adayları listesinde turizmci arkadaşlarımız var. Aklın yolu bir… Amacımız Fethiye’ye daha iyi yerlere taşımak, gelir seviyemizi arttırmak ve daha yaşanabilir bir şehir oluşturmak. Kendilerinin bu yönde yapıcı projelerinin olduğunu gördük. İnşallah 31 Mart’tan sonra Fethiye hak ettiği noktalara ulaşacaktır” dedi.

(HABER/FOTO-GÜLYÜZ YURDAGÜL SIRT)

 

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz