FETHİYE’DE  100. YIL COŞKUSU

FETHİYE’DE  100. YIL COŞKUSU

Fethiye  100. Yıl Coşkusunu  “Edip Akbayram”  İle  Yaşadı

Fethiye  100. Yıl Coşkusunu  “Edip Akbayram”  İle  Yaşadı

Kullukçu “Bu  Asil  Ve  Yüce  Ruh Sonsuza  Kadar Yaşayacaktır”

Kullukçu “Bu  Asil  Ve  Yüce  Ruh Sonsuza  Kadar Yaşayacaktır”

Çıralı “Milletimizi Nice 100’üncü Yıllara Gençlerimiz Taşıyacak”

Çıralı “Milletimizi Nice 100’üncü Yıllara Gençlerimiz Taşıyacak”

FETOB ARA TATİL KARARINDAN MEMNUN  

FETOB ARA TATİL KARARINDAN MEMNUN  

KARACA “FETHİYE’Yİ HALK YÖNETECEK”
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 15 Mart 2019 - 09:38:03

 

CHP Adayı KaracaFethiye’yi Seçilmiş Bir Avuç Kişi Değil, Halk Yönetecek, dedi. Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Belediye Başkan adayı Alim Karaca temel yönetim anlayışını açıkladı.

Seçim gezileri için gittiği her mahallede, her toplantıda, belediye başkanlığı yaptığı dönemlerden de bahseden Karaca, “bir kenti yaşayanlar ile yönetirseniz, yanlış yapmazsınız, insanlar alınan doğru kararlar için geleceğe umutla bakarlar, gelecek kaygısı oluşmaz, rant korkusu yaşanmaz. Yöneticiye olan güven, günlük yaşamı da etkiler, mutlu şehir olma yolunda ilerlersiniz.”dedi. Muğla Çevre Platformu ve Mimarlar Odası Fethiye Temsilciği’nin düzenlediği toplantıda bir konuşma yapan Karaca, 15 Mart Cuma günü yapacağı proje lansmanı öncesinde ipuçları da verdi.CHP Fethiye Belediye Başkanı adayı Karaca; “Fethiye’yi ranta teslim etmeyeceğini, Fethiye’nin büyümeye değil, mevcut haliyle gelişmeye ihtiyacı olduğunu” anlattı. Karaca; “Karaot plajı gibi alanların her anlamda çok kıymetli olduğunu, buranın mutlaka doğal park ve halk plajı olması gerektiğini” vurguladı. “Kent Konseyi’nin mutlaka işletileceğini, sadece bir avuç seçilmişin değil, aslında kentin asıl sahipleri olan herkesin ortak akıl ile şehri yönetmeleri gerektiğini, kente zarar verebilecek hiçbir projeye imza atmayacağını, şehrin geleceğini etkileyecek kritik kararlarda mutlaka halkın, Meslek Odalarının, Sivil Toplum Kuruluşları’nın görüşlerinin sorulacağını” söyledi.CHP Fethiye Belediye Başkan adayı Alim Karaca; “Bizim sözümüz senettir. 15 Mart 2019 günü saat: 15.00’te yapacağımız toplantıda,projelerimizin neler olduğunu göreceksiniz. Hayalci değil, gerçekçi, ayakları yere basan, ihtiyaçları gideren projeler ile geliyoruz.

Proje tanıtım toplantımıza partili, partisiz, bizi destekleyen, desteklemeyen tüm yurttaşlarımızı şimdiden davet ediyorum. Lütfen gelsinler, Fethiye için neler yapmayı hedeflediğimizi, detaylı projelerimizi bizzat bizden duysunlar. Unutulmasın, ben 31 Mart’a kadar CHP’nin Belediye Başkan adayıyım, fakat seçimleri zaferle kazanmamızın ardından, 1 Nisan’dan itibaren, “rozetsiz, herkesin başkanı olacağım”. Buna söz veriyorum. Kazanan Fethiye olsun” dedi.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz