Korkmazoğlu çok konuşulacak

Korkmazoğlu çok konuşulacak

Başkan Kocadon Seydikemerlilerle Buluştu

Başkan Kocadon Seydikemerlilerle Buluştu

BAŞKAN SAATCI SEYDİKEMER’DE AFİŞLERLE KARŞILANDI

BAŞKAN SAATCI SEYDİKEMER’DE AFİŞLERLE KARŞILANDI

KAYABAŞ   “ATA SPORUMUZA TAM DESTEK VERECEĞİZ”

KAYABAŞ   “ATA SPORUMUZA TAM DESTEK VERECEĞİZ”

KARACA “ÜLKEMİZİ DÜNYAYA TANITAN ÖLÜDENİZ BU DURUMDA OLMAMALI”

KARACA “ÜLKEMİZİ DÜNYAYA TANITAN ÖLÜDENİZ BU DURUMDA OLMAMALI”

CENGİZ  KAPTANOĞLU’NDAN  DTO’YA  ZİYARET
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 15 Mart 2019 - 09:42:02

 

Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde Ak Parti’nin Belediye Başkanlığını kazanabilmesi için denizcileri ziyaret eden eski Ak Parti İstanbul Milletvekili ve Meclis Başkanı Cengiz Kaptanoğlu, Fethiye’de Behçet Saatcı’nın aday olmaması ile Ak Parti adayının kazanacağını ima ederek; ”Fethiye milliyetçi ve muhafazakar. Sanıyorum ki Fethiye’nin oylamalarında yine o birleşik olan aile tarafında yani milliyetçi ve muhafazakar Cumhur ittifakı olacaktır” ifadelerini kullandı.

Eski Ak Parti İstanbul Milletvekili ve Meclis Başkanı Cengiz Kaptanoğlu, Fethiye’de Deniz Ticaret Odası Başkanı Şaban Arıkan’ı ziyaret etti. Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner’in de bir toplantı nedeniyle bulunduğu ziyarette Kaptanoğlu’nu Kaymakam Şahiner ve DTO Şube Başkanı Arıkan ve denizciler karşıladılar. Seçimler nedeniyle denizcilere ziyaretlerde bulunduğunu ifade eden Cengiz Kaptanoğlu, gazetecilere gündem ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bu yıl deniz turizminin geçen yıllardan daha iyi olacağını beklediğini ifade eden Kaptanoğlu, ”Türkiye denizcilik ekonomisi yaratacak. Arkadaşlar bu konuda çok iyi çalışıyor” dedi.

”İHTİYAÇLARI TESPİT EDİYORLAR”

Kaptanoğlu, ”Yeni turizm sezonuna hazırlıklar fevkalade. Hemen hemen her yere yetişiyoruz. Yeni yönetim çok enerjik. Bu işlere çok önem veriyor. Yeni yönetim seçileli yaklaşık 1 yıl oluyor. Bütün şubeleri gezip dolaştılar. Türkiye’nin denize olan kıyılarını dolaşıp tüm ihtiyaçları tespit ediyorlar. O kolda olan tüm odalarıyla beraber destek olmaya devam ediyorlar. Ama meselenin en güzel tarafı şu. Bu yıl deniz turizmi çok iyi yıllarından birini yaşayacak. Teknelerimiz de o kadar güzel ki…Ben dün burada bir toplantıya katıldım. Mesela kişi olarak 185’ten 150’ye indirilmiş. Demek ki teknelerimiz fazla. Bir de orada eşitlik sağlansın. Herhalde bu da o kadar teknemiz iş yapabilsin diye…Onun için ben çok ümitliyim ve esasında Türkiye’nin kazancı bana sorarsanız bugünkü Deniz Ticaret Odasını yönetenlerin anlayışıdır. Bu anlayış devam ettiği müddetçe denizci milletiz. Ayrıca bizim gemi tarafı yani filo tarafı zayıf. Onun artması lazım. Onun için bunu da tamamlarsak Türkiye’ye gerçek bir denizcilik ekonomisi de yaratacak” ifadelerini kullandı.

”MUĞLA, GALİBA DEĞİŞİYOR”

Muğla’da CHP döneminin biteceğini ima eden ve Muğla’da değişim yaşandığını söyleyen Cengiz Kaptanoğlu, ”Siyasetçi olarak ilgiliyim. Muğla galiba değişiyor. Bir değişim yaşanıyor. Bu kadar aday, bu kadar eski başkanlarımızın Büyükşehre aday olması, onların belediye başkanlarının başka partiye geçip oradan aday olmaları aileyi koruyanın lehinedir. Burada da aileyi koruyan, hiç bölünmeyen, parçalanmayan siyasi taraf, zannediyorum kazanacak. Normalde Behçet Saatcı olsaydı kazanırdı. Fethiye milliyetçi ve muhafazakar yani. Sanıyorum ki Fethiye’nin oylamalarında yine o birleşik olan aile tarafında olacaktır” diye konuştu.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz