FETHİYE   FERHAT  ÖĞRETMEN İÇİN  AĞLADI

FETHİYE   FERHAT  ÖĞRETMEN İÇİN  AĞLADI

“İlber Ortaylı”  Fethiye’den Seslendi

“İlber Ortaylı”  Fethiye’den Seslendi

FTSO’danKvkk Bilgilendirme Toplantısı

FTSO’danKvkk Bilgilendirme Toplantısı

Büyükşehir’den Hastaneye Alternatif Yol

Büyükşehir’den Hastaneye Alternatif Yol

Mustafa  Ceviz  “Adil Düdük Çalacak Hakem İsteriz”

Mustafa  Ceviz  “Adil Düdük Çalacak Hakem İsteriz”

KARACA “ÜLKEMİZİ DÜNYAYA TANITAN ÖLÜDENİZ BU DURUMDA OLMAMALI”
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 4 Mart 2019 - 10:39:05

KARACA “ÜLKEMİZİ DÜNYAYA TANITAN ÖLÜDENİZ BU DURUMDA OLMAMALI”

Ölüdeniz Taksi Bot Kooperatifi yöneticileri, CHP Fethiye Belediye Başkanı Adayı Alim Karacayı seçim bürosunda ziyaret ederek başarılar dilediler.  Alim Karaca, kooperatif üyelerince dile getirilen sorunların çözümü hakkında bilgi vererek “Vatandaşlarımızın taktiriyle göreve seçilirsek, Ölüdeniz’de eski trafik sıkışıklığı ve otopark sorununu yaşatmayacağız.” diye konuştu

Ölüdeniz’de koylara özel tatilci gezdiren Ölüdeniz Taksi Bot Kooperatifi üyesi tekneciler, CHP Fethiye Belediye Başkanı Adayı Alim Karaca’yı ziyaret ederek yaklaşan yerel seçimlerde başarılar dilediler. Kooperatif Başkanı Şaban Tokgöz, CHP Fethiye Belediye Başkanı Adayı Alim Karaca’dan sorunlarının çözümü içinciddi destek gördüklerini belirterek “Alim Karaca Başkanımız, geçen yıllarda da sorunlarımızın çözümü ile ilgilendi. Kendisine teşekkür ediyoruz, yaklaşan yerel seçimde de başarılar diliyoruz. Seçimden sonra da Alim Başkan ile sık sık görüşeceğiz. Ölüdeniz’de yaşanan otopark ve trafik sıkışıklığı gibi sorunlar çözülmeli” diye konuştu.

CHP Fethiye Belediye Başkanı Adayı Alim Karaca, ülkemizi dünyaya tanıtan Ölüdeniz’in bu durumda olmaması gerektiğini belirterek “Fethiye ve Ölüdeniz’in turizmden daha fazla pay alabilmesi için hazırlanan projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz. Ölüdeniz ile ilgili çok ciddi çalışmalarımız olacak. Ölüdeniz fotoğrafıyla, ülkemizi dünyaya tanıtmak için kullanılıyor. Ancak Ölüdeniz; sokaklarıyla, çevre düzeniyle bu durumda olmamalı. Otopark sorunu, turizm sezonunun yoğun geçtiği dönemlerde yaşanan trafik sıkışıklığı gibi sorunlar bölge turizmine ciddi zarar veriyor. Arıtması daha yeni ihtiyacı karşılayacak konuma getirildi. Ovacık, Hisarönü mahallelerinin altyapısı daha yeni yapılacak. Bununla ilgili ödeneğin hazırlandığını biliyorum. Vatandaşlarımızın taktiriyle göreve geldiğimizde, Ölüdeniz ve Fethiye’nin, turizmden hak ettiği payı alması için gereken çalışmaları gerçekleştireceğiz. Ölüdeniz’de eski trafik sıkışıklığı ve otopark sorununu yaşatmayacağız. Bunun yanında gerek çevre düzenlemesi, gelen misafirlerin rahat etmesi için çalışmalarımız olacak. Amacımız; Fethiye’nin turizmden hak ettiği payı alması, ekonomik ve sosyal olarak gelişmesi, Fethiye’de yaşayanların da belediye hizmetlerinden eşit oranda faydalanabildiği bir belediye yönetimi uygulamaktır” diye konuştu.(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz