FETHİYE   FERHAT  ÖĞRETMEN İÇİN  AĞLADI

FETHİYE   FERHAT  ÖĞRETMEN İÇİN  AĞLADI

“İlber Ortaylı”  Fethiye’den Seslendi

“İlber Ortaylı”  Fethiye’den Seslendi

FTSO’danKvkk Bilgilendirme Toplantısı

FTSO’danKvkk Bilgilendirme Toplantısı

Büyükşehir’den Hastaneye Alternatif Yol

Büyükşehir’den Hastaneye Alternatif Yol

Mustafa  Ceviz  “Adil Düdük Çalacak Hakem İsteriz”

Mustafa  Ceviz  “Adil Düdük Çalacak Hakem İsteriz”

BAŞKAN SAATCI SEYDİKEMER’DE AFİŞLERLE KARŞILANDI
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 4 Mart 2019 - 10:40:31

 BAŞKAN SAATCI SEYDİKEMER’DE AFİŞLERLE KARŞILANDI

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Behçet Saatcı, Seydikemer’deki çalışmalarında ‘Halkın başkanı hoş geldin. Seydikemer’in abisi Behçet Saatcı’ yazılı afişlerle karşılandı. Seydikemer’in ağırlıklı olarak tarım ve hayvancılıkla geçindiğini anlatan Başkan Saatcı, “Bölgemizin tarım ve hayvancılığının ayağa kalkması, üreticinin hakkını alması için büyük şehirin tüm imkânlarını seferber etmek boynumuzun borcudur.” dedi.

Başkan Saatcı Seydikemer gezisinin ilk etabında Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’le görüştü. Başkan Saatcı ve Başkan Otgöz, karşılıklı başarı dileklerinde bulundu.Başkan Saatcı belediyenin ardından Seydikemer Şoförler Odası Başkanı Mehmet Nadi Çakıroğlu, Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır ve Seydikemer Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti.

“BAŞKAN SAATCI, “ÇİFTÇİMİZE DESTEK VERMEK BOYNUMUZUN BORCUDUR”

Başkan Saatcı, Seydikemer Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş’ü ziyaretinde ise Muğla tarımı hakkında tespit ve değerlendirmelerde bulundu. Üreticilerin ürettiği ürünü hak ettiği fiyata satması gerektiğini anlatan Başkan Saatcı, büyükşehir belediyesi olarak, tarım ve hayvancılıkla geçinen vatandaşlar için projelerin hazırlandığını ve gerekli desteklerin verileceğini vurguladı. Başkan Saatcı, “Tarımla ilgili hem ülkemizde hem bölgemizde belli sorunlar var. Bölgemizin tarım ve hayvancılığının ayağa kalkması, özellikle fiyat istikrarı konusunda üreticinin hakkını alması konusunda büyük şehirin tüm imkânlarını seferber etmek boynumuzun borcudur. Ziraat Odası Başkan ve yönetim kuruluna bakınca gördüm ki, Seydikemer’in ziraatı emin ellerde… Şunu da açıkça söylüyorum; Muğla’ya, Seydikemer’e, tüm ilçelerimize kim en iyi hizmeti verecekse, Allah ona nasip etsin” dedi.

“ODA BAŞKANI HARUN SAĞIR, “BEHÇET SAATCI’YI DESTEKLİYORUZ”

Bağımsız aday Behçet Saatcı, Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır’a ziyaretinde ise tam destek aldı. Başkan Saatcı’yı yıllardır takdirle takip ettiklerini belirten Sağır, “Çalışmalarını dikkatle izledik ve örnek aldık. Bağımsız aday çıkmak her babayiğidin harcı değildir. Milyonluk nüfusuyla büyük bir ili yönetmek için çıktı. Başkanımızın bu yolculuğunun mutlu sona ulaşmasını diliyoruz. Ondan herkese 1 Nisan şakası yapmasını bekliyoruz. Başkanımız bu bölgeye oy istemek için gelmez. Gereken yapılır.” dedi.

“TÜM SİYASİ PARTİLERİ ZİYARET ETTİ”

Saatcı Seydikemer’deki seçim çalışmalarının ikinci ayağında CHP, Ak Parti-MHP veİyi Parti seçim bürolarını gezerek seçmenlere başarı diklerini iletti. Tüm parti bürolarında ilgiyle karşılanan Saatcı, bağımsız olduğu için her siyasi partinin seçim bürosunu rahatlıkla ziyaret ettiğini belirtti.  Başkan Saatcı son olarak Seydikemer sanayi sitesini gezdi.‘Halkın başkanı hoş geldin. Seydikemer’in abisi Behçet Saatcı’ yazılı afişlerle karşılanan ve büyük ilgi gören Başkan Saatcı, esnafla sohbet ederek, sorunlar hakkında notlar aldı. Vatandaşlar bağımsız aday Saatcı’ya su, alt yapı ve ulaşım hizmetleriyle ilgili sıkıntılarını iletti.(HABER/FOTO-BAHADIR KONUK)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz