Fethiye’de Duygu Dolu 15 Temmuz Etkinliği

Fethiye’de Duygu Dolu 15 Temmuz Etkinliği

“Açık Kapı”  Fethiye’de De Hayata Geçirildi

“Açık Kapı”  Fethiye’de De Hayata Geçirildi

BAŞKAN ARAS ANKARA’DAYDI

BAŞKAN ARAS ANKARA’DAYDI

Cumhuriyet Tır’ı  Fethiye’ye  Geliyor

Cumhuriyet Tır’ı  Fethiye’ye  Geliyor

Genç Ressam İlk Sergisini Fethiye’de Açtı

Genç Ressam İlk Sergisini Fethiye’de Açtı

ŞEHİTLER  VE  GAZİLER  DERNEĞİNE  ZİYARET
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 13 Şubat 2019 - 10:02:20

 

 

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş ve beraberindeki heyet Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Süleyman Şahin ve yönetimini ziyaret etti. Şehitliğin yüce bir mertebe olduğunun altını çizen AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, güvenlik güçlerine mensup asker ve polislerimizin sayesinde rahat ve huzurlu bir yaşam sürdüğümüzü belirtti. Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne her türlü katkıyı sağlayacaklarını kaydeden Kayabaş, Dernek Başkanı Süleyman Şahin ve yönetimi ile fikir alışverişinde bulundu.

 

İlk olarak konuşan Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Süleyman Şahin, “AK Parti Fethiye İlçe Başkanımız Bekir Eser ve Fethiye Belediye Başkanımız Muhittin Kayabaş’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun dileklerimi iletiyor ve başarılar diliyorum” dedi. AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Bekir Eser açıklamasında, “Ben ilçe başkanı olduktan sonra dernek başkanımız bizleri ziyaret etmişti. Seçim çalışmalarımızın yoğunluğundan dolayı bunu iade-i ziyaret olarak kabul etsinler. Asker bir milletin evlatları olarak vatan savunmasında canını veren şehitlerimize, yaralanan gazilerimize minnet duyuyoruz. Her zaman onların yanındayız” dedi.

 

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş konuşmasında özetle; “Bizler şu anda huzur içinde yaşıyorsak, bu vatani görevini yapan askerlerimizin sayesinde. Bütün güvenlik güçlerine mensup kardeşlerimiz, bizler için gecesini gündüzüne katıyor. Şehit haberi aldığımız zaman bizlerin de yüreği yanıyor. Ama ateş düştüğü yeri yakıyor, şehit aileleri tarifsiz acılar yaşıyorlar. Geçenlerde bir şehit annemizi ziyaret ettim, içindeki acından dolayı yüzünde lekeler çıkmış. Bunun kendisinde bir madalya olduğunu söyledim. Şehit annesi olmak bir şereftir. Bizim inancımıza göre peygamberlikten sonra en yüce mertebe şehitlik, ondan sonra gaziliktir.Şehitlik mertebesi herkese nasip olmaz. Gazilerimizin ve şehit ailelerimizin sözü bizim için emir niteliğindedir. Hepinizle gurur duyuyoruz. Sizlere daha iyi imkanlar, geniş ortamlar ve yaklaşan 18 Mart’taki Çanakkale gezinizde size her türlü katkıyı sağlamaya hazırız. Sıcak karşılamanızdan dolayı teşekkür ediyorum. 31 Mart yerel seçimlerinin Fethiye’ye ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.(HABER/FOTO-GÜLYÜZ YURDAGÜL SIRT)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz