FETHİYE   FERHAT  ÖĞRETMEN İÇİN  AĞLADI

FETHİYE   FERHAT  ÖĞRETMEN İÇİN  AĞLADI

“İlber Ortaylı”  Fethiye’den Seslendi

“İlber Ortaylı”  Fethiye’den Seslendi

FTSO’danKvkk Bilgilendirme Toplantısı

FTSO’danKvkk Bilgilendirme Toplantısı

Büyükşehir’den Hastaneye Alternatif Yol

Büyükşehir’den Hastaneye Alternatif Yol

Mustafa  Ceviz  “Adil Düdük Çalacak Hakem İsteriz”

Mustafa  Ceviz  “Adil Düdük Çalacak Hakem İsteriz”

ALİM KARACA ALTI NOKTA KÖRLER DERNEĞİNİ  ZİYARET ETTİ
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 13 Şubat 2019 - 18:32:10

 

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye  Belediye Başkan adayı Alim Karaca  sivil toplum kuruluşları ziyaretlerine devam ediyor.  Altı Nokta Körler Derneği  Fethiye şubesini ziyaret eden Alim Karaca; engellilerin beklentilerini ve fikirlerini dinledi.

“157 BİN NÜFUSUN HEPSİNİN GÖNLÜNDE TAHT KURMAK İSTİYORUZ”

Alim Karaca açıklamasında  “Bu gün ilçe başkanımız ve ilçe örgütümüz ile birlikte  sivil toplum kuruluşları ziyaretlerini sürdürmekteyiz.  Belediye başkanlığını kazandığımız takdirde;  thiye’deki engelli dernekleri ile birlikte yapacak olduğumuz projeleri sizlerle birlikte hayata geçirmek istiyoruz. Bölgemizde insana dokunan insana değer veren sosyal demokrat bir belediyeciliğin yapması gereken bütün projeleri burada hayata geçirip insanların refah ve mutluluğunu arzuluyoruz. Biz burada yaşayan 157 bin nüfusun hepsinin gönlünde taht kurmak istiyoruz. Önemli olan sadece oylarını alabilmek değil gönüllerinde taht kurabilmektir. Şunun sözünü verebilirim burada yaşayan siyasi görüşü, dini görüşü ne olursa olsun burada yaşayan 81 vilayetten ve farklı ülkelerden gelen vatandaşlarımızın refah ve huzuru için çalışacağız. Bu aşamada diğer partiden aday arkadaşlarımızla da istişare halindeyiz. Toplumda gerginliğe mahal vermeden sükunet içinde seviyeli bir seçim kampanyası yürütüyoruz. Diğer aday arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Fethiye’de Yaşayan tüm dostlarıma sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

“AMACIMIZ TÜM FETHİYELİLERİ KUCAKLAYABİLMEKTİR”

CHP Fethiye ilçe Başkanı Sayın Avukat Ali Özgür Kullukçu’da yaptığı konuşmada “31 Mart 2019 yerel seçimleri sürecinde CHP Olarak ilçe heyeti ve Fethiye Belediye Başkan Adayımız Sayın Alim Karacayla birlikte;bu gün Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şubesini ziyarete geldik. Tabi Derneğinizle ve Başkanınız Mehmet Üstün’le çok önceye dayalı bir hukukumuz mevcut kendisinin yapmış olduğu çalışmaları büyük bir hayranlıkla takip diyoruz. Gerçekten çok önemlidir. Fethiye’mizde ki bir duruma parmak basmış oluyor ve son derece önemli hizmetleri dernek vasıtası ile Fethiyeli hemşerilerimize kazandırmış oluyor. Biz bu yerel seçimler sürecinde CHP olarak derneğimizi ziyaret ediyoruz. Belediye başkan adayımız Alim Karacanın Fethiye’ye ilişkin projelerini yapacaklarını paylaşıyoruz. Tüm Fethiyeli hemşerilerimizin de bize destek olmasını canı gönülden bekliyoruz. Amacımız tüm Fethiyelileri kucaklayabilmektir”dedi. Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şubesi Başkanı Mehmet Üstün’de yaptığı açıklamada “Öncelikle sayın başkanımız Alim Karaca ve Değerli İlçe Başkanımız Sayın Özgür Kullukçu beyefendiye ve birlikte olduğu arkadaşlarıyla derneğimizi ziyaretlerinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Bu ziyaret bizi ziyadesiyle memnun etti. Bizler yıllardan beri İlçemiz ve çevresinde demokratik engelli hakları mücadelesi vererek engellilere ışık olmaya çalıştık.Bütün bunları gerçekleştirirken siyasi partilerden, yerel yönetimlerden taleplerimizi kamuoyu aracılığı ile iletmiş olmamızın yanı sıra demokratik tepkilerimizi de göstermekten geri kalmadık. Fethiye Belediyesi Başkan Adayı Sayın Alim Karaca ve ilçe Başkanımız  Sayın Avukat Ali Özgür Kullukçu’nun  derneğimiz ile ilgili güzel düşüncelerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim. Umarım Cumhuriyet Halk Partisi tüm siyasi partilere örnek teşkil eden insana dokunan herkesi kucaklayacak bir oluşumu gerçekleştirerek yerel seçimlerde kendisinden söz ettirmesini bekler, çıktıkları bu yolda başarılar dilerim” dedi.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz