23 NİSAN’I BÜYÜK BİR  COŞKUYLA  KUTLADIK

23 NİSAN’I BÜYÜK BİR  COŞKUYLA  KUTLADIK

EN   ANLAMLI23  NİSAN   SERGİSİ

EN   ANLAMLI23  NİSAN   SERGİSİ

MAKAMLAR   ÇOCUKLARIN

MAKAMLAR   ÇOCUKLARIN

OKUL YARARINA KERMES

OKUL YARARINA KERMES

ÖZEL  FETHİYE’DE  23  NİSAN  SEVİNCİ

ÖZEL  FETHİYE’DE  23  NİSAN  SEVİNCİ

AKÇA, ESNAFI DİNLEDİ…
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 13 Şubat 2019 - 10:09:22

 

 

AK Parti Menteşe Belediye Başkan Adayı Avukat Gültekin Akça, Saburhane bölgesinde esnafı ziyaret ederek, esnafın sıkıntılarını dinledi. Menteşe Belediye Başkan Adayı  Av. Gültekin Akça:

“Biz göreve geldiğimizde esnafımızla ilgili bir karar almadan önce esnafımızla istişare edeceğiz”

 

AK Parti Menteşe Belediye Başkan Adayı Avukat Gültekin Akça, Saburhane bölgesinde esnafı ziyaret ederek, esnafın sıkıntılarını dinledi. Saburhane bölgesi ile Kavakaltı arasındaki esnafları ziyaret eden ve birlikte çay içen AK Parti Menteşe Belediye Başkan Adayı Avukat Gültekin Akça, esnaflara hayırlı işler dileğinde bulundu ve onlarla sohbet ederek sıkıntılarını ve sorunlarını dinledi.

Menteşe Belediye Başkan Adayı Avukat Gültekin Akça, göreve geldiklerinde esnaf dostu belediyecilik yapacaklarına işaret ederek, şunları söyledi “Esnaflarımızla ilgili kararları onlarla konuşmadan hayata geçirmeyeceğiz.Esnafla ilgili konularda ortak akılla hareket edeceğiz. Esnaflarımızı zora sokan değil. Onlara destek olan bir belediyecilik anlayışı ile hareket edeceğiz” dedi. Akça, sözlerini şöyle tamamladı “Özellikle, esnafımızın bize ilettiği şikayetlerin başında yolların durumu ve yollardaki trafik uygulamaları gelmektedir. Bu konularda esnafımızla istişareler yaparak ortak kararlar vereceğimizi ve bu kararlarımızın da esnafımızın menfaati yönünde olacağını ifade ettik. Bizim belediyeciliğimizde yollarımızın kazılan değil, kazandıran yollar olacağını söyledik” dedi.(HABER MERKEZİ)

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz