Fethiye’de Duygu Dolu 15 Temmuz Etkinliği

Fethiye’de Duygu Dolu 15 Temmuz Etkinliği

“Açık Kapı”  Fethiye’de De Hayata Geçirildi

“Açık Kapı”  Fethiye’de De Hayata Geçirildi

BAŞKAN ARAS ANKARA’DAYDI

BAŞKAN ARAS ANKARA’DAYDI

Cumhuriyet Tır’ı  Fethiye’ye  Geliyor

Cumhuriyet Tır’ı  Fethiye’ye  Geliyor

Genç Ressam İlk Sergisini Fethiye’de Açtı

Genç Ressam İlk Sergisini Fethiye’de Açtı

ALİM KARACA “HEP BERABER GÜZEL PROJELERİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ”
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 7 Şubat 2019 - 18:02:35

CHP Fethiye Belediye Başkan adayı Alim Karaca, Fethiye’deki basın mensupları ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Boğaziçi Restoranda CHP Fethiye Belediye Başkan adayı Alim Karaca’n düzenlediği kahvaltılı toplantıya;  CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, CHP Muğla eski Milletvekilleri Sami Gökmen, Ömer Süha Aldan, Ali Cumhur Yaka’nın yanı sıra Fethiye’deki basın mensupları katıldı.

 

CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu da ”31 Mart 2019 yerel seçimleri sürecinde CHP ilçe başkanlığında Alim Karaca adaylığını açıklamış, iktidar yürüyüşü ile seçim sürecini başlatmıştır. CHP Fethiye belediye başkan adayımız Alim Karaca ile birlikte sivil toplum kuruluşlarıyla bir toplantı yapacağız. Yarından itibaren FTSO, Esnaf kefalet, Pazarcılar odası, Fethiye şoförler odası gibi Fethiye’nin dinamikleriyle bir arada olacağız” diye konuştu

 

 

“FETHİYE’MİZ ARTIK KAVGA DEĞİL, KUCAKLAŞMAK İSTİYOR”

Toplantıya katılımdan dolayı basın mensuplarına teşekkür eden Alim  Karaca; ”Fethiye’miz kavga istemiyor, kucaklaşmak istiyor” dedi. Karaca açıklamasında  ”Geçtiğimiz  günlerde parti meclisimizin aldığı kararlar doğrultusunda partimizin Fethiye Belediye Başkan adayı oldum. İlçe başkanımız, milletvekillerimiz ve partimizde görev yapan kadın ve gençlik kollarımızla birlikte hep beraber bir seçim kampanyası yürütüyoruz. Bu kampanyamız sürecinde sizlerle birlikte ülkemizde yaşayan veya bu bölgeye sonradan gelen burayı benimsemiş insanlara sizler aracılığıyla ulaşmak istiyoruz. Basının önemini ve değerini çok iyi biliyoruz. 31 Martta Belediye Başkanı olduğumuz takdirde sizlerle birlikte hep beraber güzel projeleri hayata geçireceğiz. Kalan 50 günlük süreç içinde sadece projelerimizi anlatarak, herkesi kucaklayarak seviyeli bir seçim süreci yaşamak istiyoruz. Fethiye’miz artık kavga değil, kucaklaşmak istiyor. Asla bireysel çıkarları düşünmeyeceğiz. Siyasi ayrım yapmadan belediyemizin kapısı herkese açık olacaktır. Fethiye’de yaşayan tüm dostlarımıza sevgimizi ve saygılarımızı sunuyorum” dedi.(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz