Körfez Ölüyor ?

Körfez Ölüyor ?

Başkan Karaca, Süper Enduro’yu İzledi

Başkan Karaca, Süper Enduro’yu İzledi

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Ettiler

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Ettiler

Yamaç Paraşütü Pilotları İçin Çalışmalar Devam Ediyor

Yamaç Paraşütü Pilotları İçin Çalışmalar Devam Ediyor

Fethiye Ovacık’ın Yazın Yaşanan Su Sıkıntısı Giderildi

Fethiye Ovacık’ın Yazın Yaşanan Su Sıkıntısı Giderildi

MUHİTTİN KAYABAŞ  “FETHİYESPOR BİZİM MARKAMIZ OLACAK”
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 6 Şubat 2019 - 18:43:47

 

 

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş ve beraberindeki heyet Fethiyespor Başkanı Mustafa Ferizcan’ı ziyaret etti. Fethiyespor’u üst liglere taşımayı bir görev olarak gördüklerini kaydeden Kayabaş, yeni antrenman sahaları ile hem turizme hem de Fethiyespor’a katkı sağlayacaklarını söyledi.

 

Fethiyespor’un marka hale geleceğini kaydeden AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, ilçeye kazandırılacak yeni spor tesisleri ile hem Fethiyespor’a hem de Türk sporuna katkı sağlayacaklarını belirtti. En büyük hayalinin Fethiyespor’u, Süper Lig’e taşımak olduğunu kaydeden Kayabaş, Pazar günü Fatih Karagümrük karşısında alınan 2-0’lık galibiyetten dolayı Fethiyespor camiasını tebrik etti. Ziyarette konuşan Fethiyespor Başkanı Mustafa Ferizcan, “Bu nezaket ziyaretinden dolayı Muhittin başkanım ve ekibine şükranlarımı sunuyorum. Fethiye’mize bir şeyler yapmak adına, kulübümüze hizmet kazandırabilmek adına çıktıkları bu yolda kendilerine başarılar diliyorum. İnşallah 1 Nisan’da Fethiye’miz ve ülkemiz adına hayırlısı olur. Fethiyespor olarak bizler memleketimize yapılacak her hizmette omuz omuza olacağımızı belirtmekten çekinmeyiz” dedi. AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş yaptığı açıklamada, “Fethiyespor kulüp başkanımıza bizi kabul ettiği için teşekkür ediyoruz. Fethiyespor’un sorunu, hepimizin sorunudur. Takımımız her zaman bizim gururumuz olmuştur. Pazar günü çok güzel bir galibiyet aldı. İnşallah aynı şekilde mücadelesini sürdürüp, üst sıralara çıkacaktır. Çünkü bu azim ve gayreti futbolcu arkadaşlarımızda gördük. Fethiyespor’u üst liglere taşımak, başarıdan başarıya koşturmak bizlerin görevi olacaktır. Belediye başkanı seçildiğimiz takdirde bunu gerçekleştirmek için elimizden geleni yapacağız. Başkanımızın da bahsettiği Ölüdeniz’deki futbol sahasının sorunu birlikte bakanlığımıza ileteceğimizin ve takipçisi olacağımızın sözünü verdik” dedi.

 

“FETHİYESPOR’UN TANITIMDA BÜYÜK ROLÜ VAR”

Konuşmasını sürdüren Kayabaş, “Değirmenbaşı’nda spor salonumuzun yanında 70 dönümlük bir arazimiz var. Orada antrenman sahaları yaparak hem turizmimize hem de Fethiyespor’a katkı sağlayacağımıza inanıyoruz. Altyapıya çok önem vereceğiz. Genç sporcularımızı hem Fethiyespor’a hem de Türk sporuna kazandırmak için gayret harcayacağız. Burada onları geleceğe hazırlayacağız. Fethiyespor bizim markamız olacak. En büyük hayalimiz Fethiyespor’u, Süper Lig’e çıkarmak. Bu hayalimizi gerçekleştirmek için mücadele edeceğiz. Başkanımız göreve ilk geldiğinde Fethiyespor’u bir üst lige çıkaracağız dediğinde ben çok gururlandım. Fethiye halkının hizmetkarı olmak için yola çıktık. 1 Nisan’dan sonra hep birlikte hareket edeceğiz. Bunun hesaplarını yapıyoruz. Her platformda olduğu gibi burada da başkanımız ve ekibinin fikirleri alınarak projeler gerçekleştirilecek. Fethiyespor’a kalıcı gelirler sağlayacağız. Büyük kulüplerle temasa geçerek orada yedek bekleyen veya antrenman eksiği olan futbolcuların kiralık olarak transferini sağlayıp, kulübümüze güç katacağız. İlçemizin tanıtımında Fethiyespor’un önemli bir rolü olduğunu unutmayalım” dedi. (HABER/FOTO-GÜLYÜZ YURDAGÜL SIRT)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz