Körfez Ölüyor ?

Körfez Ölüyor ?

Başkan Karaca, Süper Enduro’yu İzledi

Başkan Karaca, Süper Enduro’yu İzledi

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Ettiler

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Ettiler

Yamaç Paraşütü Pilotları İçin Çalışmalar Devam Ediyor

Yamaç Paraşütü Pilotları İçin Çalışmalar Devam Ediyor

Fethiye Ovacık’ın Yazın Yaşanan Su Sıkıntısı Giderildi

Fethiye Ovacık’ın Yazın Yaşanan Su Sıkıntısı Giderildi

AK PARTİLİ BAŞKAN ADAYLARI  ”SEYDİKEMER, MUĞLA’YA ÖRNEK OLACAK”
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 6 Şubat 2019 - 18:35:52

 

Ak Parti Seydikemer Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Yakup Otgöz, Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır ile birlikte Seydikemer ilçesindeki sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerde bulunarak, talepleri görüştüler. Ziyaretlerde 31 Mart yerel seçimlerinde hem Seydikemer Belediye Başkanlığı hem de Büyükşehir Belediye Başkanlığı için destek isteyen Otgöz ve Nil Hıdır, esnaf ziyaretlerinde de bulundular.

Ak Parti Seydikemer Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Yakup Otgöz, Muğla Büyükşehir Belediye  Başkan adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır beraberlerinde Ak Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, Ak Parti Seydikemer Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yalçınsoy ve partililer ile birlikte Seydikemer Esnaf Odası Başkanı Harun Sağır, Süt Üreticileri Birliği Başkanı Turgut Tokmak, Seydikemer Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven, Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş, MHP Seydikemer İlçe Başkanı Yusuf Bağırcı’yı ziyaret ederek taleplerini görüşüp yerel seçimlerde destek istediler. Büyük ilgi ile karşılanan Ak Parti Seydikemer Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Yakup  Otgöz, Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır, Seydikemer İlçe Merkezindeki esnafları da ziyaret ederek bu seçimlerde hem Seydikemer hem diğer ilçeler hem de Muğla Büyükşehir Belediyesini kazanıp, Muğla’da Ak Parti’yi 1. parti yapacaklarını ifade ettiler. Ak Parti Seydikemer Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Yakup Otgöz, Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır, bu ziyaretlerde STK’ların taleplerini bir bir not ederek, yakın takipçisi olacaklarını ifade ettiler. Ak Parti Seydikemer Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Yakup Otgöz, Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır, MHP İlçe teşkilatını ziyarette Cumhur ittifakının önemini paylaştılar.

MHP Seydikemer İlçe Başkanı Yusuf Bağırcı, Cumhur ittifakı olarak Muğla’da ve Seydikemer’de çıkılan bu seçim maratonunda başarılı olacaklarına inandığını söyledi. ”MHP İlçe teşkilatı olarak üzerimize düşen görevi fazlasıyla yapacağız” diyen Bağırcı, ”Bu seçimler Belediye Başkanı seçimi gibi görülmemelidir. Cumhur ittifakını önümüzdeki yüz yıllık bir proje olarak görüyoruz. Bu proje için de Türkiye Cumhuriyeti devletimiz yüz yıl sonunda yine mutlu sona ulaşacaktır. Dünyanın en iyi en büyük ülkesi olacaktır” dedi. Ak Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş ise ”Muğla’da 11 ilçede Ak Parti, 2 ilçede MHP ile Cumhur ittifakı olarak seçim yarışına katıldık. Bu ilçelerle birlikte Muğla Büyükşehir Belediyesini mutlaka kazanacağız. Ülkemizin bekası için hep birlikte gece gündüz çalışarak şer güçlere karşı kazanan Cumhur ittifakı olacaktır” dedi.  Seydikemer Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Yakup Otgöz de ”Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin deyimi ile Cumhur ittifakı pazara kadar değil, mezara kadar devam edecektir. Bu seçimlerin sonunda millet ittifakı darmadağın olacaktır. Türkiye Cumhuriyeti devletimizin teröre karşı ülkemizin bekası için iki liderin hedefleri bulunmaktadır. Bu seçimler bu açıdan önemlidir. Belediye olarak 5 yıldır sizlere hizmet ettik. 1075 dönümü imara açtık. Seydikemer’e tüm kamu kurumlarını getirdik. Hükümet Konağı ve ihalesi yapıldı. Devlet hastanesi 150 yataklı olarak ihale edilecek. Yolların durumunu biliyordunuz. Yolların yapımını gerçekleştirdik. Her köyümüzde hizmetimiz vardır” diye konuştu.

Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır ise Türkiye’nin Ak Parti dönemindeki gelişmelerini anlatarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Muğla için Büyükşehir Belediye Başkan adayı göstermesi üzerine bu görevi hemen kabul ettiğini söyledi. Ak Parti’de yaptığı görevleri ve milletvekilliği dönemini anlatan, yine il genel meclisi üyeleri ile beraber Muğla ve köylerine o dönemde 725 milyon TL’lik yatırımı hatırlatan Mehmet Nil Hıdır, ”Bu bir Belediye Başkanlığı seçimi değil, şan olsun diye koltuklara talip olmadık. Terörizme karşı mücadele etmek bu seçimlerin temel nedenidir. Cumhur ittifakı bir beka sorununa karşı birlik beraberlik göstergesidir” dedi. Muğla Büyükşehir Belediyesinin sadece CHP’li belediyelere hizmet götürmeye çalışıp Ak Partili belediyelere hizmet vermediğini, hatta CHP’li belediyelerin bile hizmet alamadığını kaydeden Mehmet Nil Hıdır, ”Cumhurbaşkanımızın İstanbul’da başlattığı büyükşehir belediye yönetimi başarısını Muğla Büyükşehir Belediyesini kazanıp burada da göstereceğiz. Muğla’nın ilçelerini arıtma tesisi eksikliğini gidereceğiz. Doğal gazın yaygınlaştırılmasına çalışacağız. TOKİ ile vatandaşlarımıza sıcak yuvalar sağlayacağız” diye konuştu.(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz