Körfez Ölüyor ?

Körfez Ölüyor ?

Başkan Karaca, Süper Enduro’yu İzledi

Başkan Karaca, Süper Enduro’yu İzledi

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Ettiler

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Ettiler

Yamaç Paraşütü Pilotları İçin Çalışmalar Devam Ediyor

Yamaç Paraşütü Pilotları İçin Çalışmalar Devam Ediyor

Fethiye Ovacık’ın Yazın Yaşanan Su Sıkıntısı Giderildi

Fethiye Ovacık’ın Yazın Yaşanan Su Sıkıntısı Giderildi

KAYABAŞ, “FETHİYE’NİN ADI SPORLA DA ANILACAK”
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 4 Şubat 2019 - 20:32:03

 

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş ve beraberindeki heyet Değirmenbaşı’nda bulunan Beşkazaspor Salonu’nda; Fethiye Belediyespor basketbol takımı ile Erzurum Büyükşehir Belediyespor arasında oynanan karşılaşmayı izledi.

Turizmin 12 aya yayılmasında sportif faaliyetlerin önemine değinen AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, Fethiye’nin isminin turizmden sonra spor ile de anılacağını belirtti. Sportif tesis kurmak için yeterli alan bulunduğuna dikkat çeken Kayabaş, gerekli altyapının hazırlanarak spor alanlarının sayısının arttırılacağını söyledi. Konu hakkında değerlendirmede bulunan AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, “Spor bir ilçenin olmazsa olmazlarındandır. Bu yönde kalıcı projeleri hayata geçirmenin uğraşındayız. Bu spor salonu hükümetimiz tarafından Fethiye’ye kazandırılmıştır. Yaklaşık 16 milyon TL’lik bir yatırımdır. Burada şu zamana kadar 70 organizasyon gerçekleştirilmiştir. Bu etkinlikler sayesinde 100 bin misafir ağırladık. Bu alan yaklaşık olarak 100 dönüm bir arazimiz var bunun 30 dönümü kullanıyoruz. 70 dönümü boş durumdadır. Burada turizmimizi 12 aya yayabilmek için büyük bir imkana sahibiz. Burada yapacağımız antrenman sahaları ile ilçe turizmine artı değer katacağız” dedi.

Açıklamasını sürdüren Kayabaş, “31 Mart’tan sonra Fethiye Belediyesi’ni kazandığımız takdirde gençlerimiz ve Fethiye’miz için, sportif faaliyetlere gereken önemi ve desteği sağlayacağız. Fethiye turizmden sonra sporla anılan bir şehir olacak. Burada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Fethiye Belediyespor basketbol takımımızın Erzurum Büyükşehir Belediyespor ile karşılaştığı mücadeleyi izledik. Takımımızın iyi sonuçlar alıp, şampiyonluğa ulaşacağına inanıyoruz. Antalya’da 3 bin takım devre arasında kamp yapıyor. Fethiye’de her türlü olanağa sahibiz. Turizmin 12 aya yayılmasında sportif faaliyetler bize çok büyük katkı sağlayacak. Gerekli altyapıyı hazırlayıp, tesislerimizi çoğaltacağız. Hükümet desteği ile bu çalışmalarımızı hayata geçireceğiz” dedi. (HABER/FOTO-GÜLYÜZ YURDAGÜL SIRT)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz