Körfez Ölüyor ?

Körfez Ölüyor ?

Başkan Karaca, Süper Enduro’yu İzledi

Başkan Karaca, Süper Enduro’yu İzledi

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Ettiler

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Ettiler

Yamaç Paraşütü Pilotları İçin Çalışmalar Devam Ediyor

Yamaç Paraşütü Pilotları İçin Çalışmalar Devam Ediyor

Fethiye Ovacık’ın Yazın Yaşanan Su Sıkıntısı Giderildi

Fethiye Ovacık’ın Yazın Yaşanan Su Sıkıntısı Giderildi

ALİM  KARACA’YA  YENİ  MAHALLEDEN  BÜYÜK  DESTEK          “ÇÖZÜM ADRESİMİZ  ALİM KARACA’DIR”
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 4 Şubat 2019 - 20:23:26

 

CHP Fethiye Belediye Başkan adayı Alim Karaca’ya Yeni Mahalleden büyük destek geldi. Atatürk caddesinde seçim ofisi hazırlığı sürdüren Alim Karaca;  henüz seçim bürosunu açmadan Yeni Mahalle’den 100 kişilik bir grup destek ziyareti gerçekleştirdi…

Yeni Mahalle’nin sorunlarını ve sıkıntılarını anlatan mahalle sakinleri  yapmış oldukları konuşmalarda “çözüm adresimiz belli, Alim Karaca’dır” dediler. Seçim çalışmalarında Alim Karaca’ya başarılar dileyen  ve belediye başkanı olarak görmek istediklerini ifade eden  Yeni Mahalle sakinleri konuşmalarında “Yıllardır; mahallemizin sorunlarını çözemediler. Yeni Mahallenin sıkıntılarını anlatmak istiyoruz, randevu bile vermiyorlar. Belediye’ye Muhtar’ı gönderiyoruz; O’da görüşemiyor. Tüm bu olanlar moralimizi bozdu. Alim Karaca’nın aday olması bizleri çok sevindirdi ve rahatlattı. Biliyoruz ki Alim başkan’ın kapısı her zaman açıktır. Mahallemizin sorunlarını çözeceğimiz  adresimiz bellidir. Hayırlı ve uğurlu olsun” dediler. Ziyaretten dolayı çok teşekkür eden ve memnuniyetini ifade eden Alim Karaca “Kapıyı sökeceğiz. Belediyeye gelen beni ne zaman isterse görecektir. Her gün sabah 8 ile öğle 12’ye kadar halkımızın sorunlarını, sıkıntılarını, dileklerini ve isteklerini dinleyeceğim. Özel halk günleri yapacağız. Mahalle temsilcilerimiz bizleri yönlendirecek ve halk günlerinde; vatandaşlarımız fikir ve düşüncelerini rahatlıkla söyleyecekler. Herkesi dinleyeceğiz. Kararları hep  birlikte vereceğiz. Projeleri  hep birlikte üreteceğiz” dedi.

Konuşmasına devam eden Alim Karaca  “Büyük Şehir yasası ile bazı imkanlarımız kısıtlı olsa bile büyük şehrin tüm imkanlarını seferber edeceğiz.  Hem büyük şehir hem de iktidar ile uyum içersinde çalışacağız. Kimseyle ters düşmeyeceğiz. Bakanlarımızla çok iyi diyaloglar kuracağız. Sadece büyük şehrin hizmetlerini değil  iktidarın hizmetlerinden de faydalanacağız.  Geka ve AB projelerine ağırlık vereceğiz” dedi. “Beni tanıyanlar iyi biliyor” diyen Alim Karaca “Muğla Büyük Şehir Belediyesinin hizmetlerini  Fethiye ve Seydikemer’e gelmesinde gece ve  gündüz durmadan çalıştım. Asfaltlanmayan yolları nasıl asfaltlandırdığımı, garibanların oturduğu sokakları nasıl  kilit parke taşı döşettiğimi, ihtiyaç sahibi ailelere nasıl yardımlar gönderdiğimi ve çocuklarımı  nasıl okuttuğumu bilenler; çok  iyi  biliyor. Gece, gündüz çalışacağız. Fethiye’ye büyük bir hizmet getireceğiz. Fethiye’yi  huzurlu ve mutlu bir kent yapacağız” dedi.(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz