FETHİYE   FERHAT  ÖĞRETMEN İÇİN  AĞLADI

FETHİYE   FERHAT  ÖĞRETMEN İÇİN  AĞLADI

“İlber Ortaylı”  Fethiye’den Seslendi

“İlber Ortaylı”  Fethiye’den Seslendi

FTSO’danKvkk Bilgilendirme Toplantısı

FTSO’danKvkk Bilgilendirme Toplantısı

Büyükşehir’den Hastaneye Alternatif Yol

Büyükşehir’den Hastaneye Alternatif Yol

Mustafa  Ceviz  “Adil Düdük Çalacak Hakem İsteriz”

Mustafa  Ceviz  “Adil Düdük Çalacak Hakem İsteriz”

                  AK  PARTİ  ROZETİ TÖRENLE TAKILDI                                                                                 “AK Partiden Fethiye Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı”                                                  
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 8 Ocak 2019 - 18:06:05

 

 

 

DSİ Sosyal tesislerinde gerçekleşen istifa açıklamasının ardından yoğun bir kalabalık ile halkı selamlayan Keramettin Yılmaz, AK Parti İlçe Teşkilatı’na geçti. İlk olarak ilçe teşkilatı önünde bir konuşma yapan Yılmaz, belediye başkan aday adaylığını açıkladı.

 

Keramettin Yılmaz konuşmasında, “Fethiyelilerin saygı sevgisini kazandım, bundan büyük servet olur mu? Fethiye’de gerçek ittifakı kurduk. Aday adaylığı başvurumu yapacağım, takdir onların. Üniversitelerden destek alacağız. Büyük düşünmek zorundayız. Fethiye’ye nasıl artı değer sağlarız. Ben bunun yollarını biliyorum. Ölüdeniz Belediye Başkanlığım görevi sürecinde iktidardan büyük destek aldık. Önemli olan istemek, Ankara’nın yollarını arşınlamaktır. Biz bunu başaracak güçteyiz. AK Partili arkadaşlarımdan da özür diliyorum. Ben başka partili olup da, hak talep etmiyorum. İstifamı verdim” dedi. İlçe teşkilatı girişinde AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Bekir Eser, yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri ile partililer tarafından coşkuyla karşılanan Yılmaz; alkış yağmuruna tutuldu. Gerçekleşen programda Yılmaz’a rozeti İlçe Başkanı Bekir Eser tarafından takıldı. Öte yandan Doğru Yol Genel Başkan Yardımcısı Abdurrahman Karayel ve Doğru Yol Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Gökdal’a da rozetleri takıldı.

 

Ardından bir konuşma yapan Bekir Eser, “Göreve geleli 10 gün oldu. Çok yoğun bir süreç yaşıyoruz. İnsanlarımızda bir özlem var. Fethiye’nin tek bir hedefi var. Biz gerçekten Fethiye sevdalısıyız. Amacımız el birliği ile tüm insanlarımızı kucaklamak. Başkanımız ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi. AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Bekir Eser yaptığı açıklamada, “İnsanlarımızda bir susamışlık, bir özlem var. Fethiyelilerin bir hedefi var. Bu hedefe ulaşmak düşüncesindeyiz. Fethiye’nin tıkanmışlığını, Fethiye’nin bahtsızlığını aşmak istiyoruz. Burada kimseyi kötüleyecek, aleyhinde konuşacak kişi değiliz. Fethiyeliler olarak parti gözetmeksizin gönüllere gireceğiz. Bizim için her insan yaratandan ötürü yaratılanı severiz” dedi. AK Parti’den Fethiye Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Keramettin Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Bekir Eser’e, yönetim kurulu üyelerine, Gençlik ve Kadın Kollarına teşekkür ederek, “Aynı coşkuyu Muğla il yönetiminde de yaşadık. Fethiye’den 20 bin oy Seydikemer’den de en az 3 bin oy getiriyorum dedim” diye konuştu. Yılmaz, “Biz Fethiye’de herkesi kucaklıyoruz. Bugün Fethiye siyasetinde bir devrim yaptık. Yolumuz, hep beraber hizmet yoludur. Şimdiye kadar neredeydi demesinler. Ben şimdiye kadar kendileriyle iletişimdeydim” dedi. Konuşmasına devam eden AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, “Bana bu kapıyı açan herkese teşekkür ediyorum. Aynı coşkuyu dün il yönetimimizde yaşadık. Her ilçede bize bir oy getirecek aday adaylarına kapımız açık dediler. Muğla il yönetimine ve milletvekillerine saygılarımı iletiyorum. Fethiye’de herkesi kucaklıyoruz. Bugün Fethiye siyasetinde bir devrimdir. Aday adaylığı başvurumu yapıyorum. 31 Mart’ta tüm Fethiye, AK Parti belediyeciliği ile tanışacak. Ölene kadar AK Partiliyim. Allah sağlık sıhhat verdiği sürece bu rozet, burada duracaktır. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum, saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz