FETHİYE’ DE COŞKULU  KARNE  TÖRENİ

FETHİYE’ DE COŞKULU  KARNE  TÖRENİ

Özel Fethiye’de Karne Heyecanı

Özel Fethiye’de Karne Heyecanı

Türkiye İş Bankasından Karne Hediyesi

Türkiye İş Bankasından Karne Hediyesi

FTSO  Üyelerine Özel İndirim Protokolü

FTSO  Üyelerine Özel İndirim Protokolü

Eski Bakan Abdülkadir Ateş’ten, Başkan Karaca’ya Ziyaret

Eski Bakan Abdülkadir Ateş’ten, Başkan Karaca’ya Ziyaret

2018’İN  SON KERMESİNDE RENKLİ  GÖRÜNTÜLER…
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 30 Aralık 2018 - 18:22:55

2018 yılının son kermesi renkli görüntüler içersinde gerçekleşti. 2018’in son kermesi Fetav ve Mavi Kuş Sanat ve Dayanışma Derneği organizesinde gerçekleşti. Kordon boyunda düzenlenen kermeste birbirinden güzel yiyecekler ve çeşitli hediyelik eşyalar satışa sunuldu. Fetav ve Mavi Kuş Sanat ve Dayanışma derneğinin ortaklaşa düzenlediği kermesin geliri öğrenci burslarına harcanacak.

Mavi Kuş Sanat ve Dayanışma derneği başkanı Fatoş Aydın açıklamasında “2018 yılının son kermesini Fetav ile birlikte gerçekleştirmenin sevincini yaşamaktayız. Dernek olarak senede 2 defa kermes düzenleme hakkımız var. Düzenlemiş olduğumuz kermeslerin gelirinin çoğunluğu eğitim için harcanmaktadır. Bunun haricinde topladığımız yardımları ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıyoruz. Bu günde burada Fetav ile birlikte yılbaşı  kermesi düzenlemekteyiz. Kermesimizde açılan stantlarda yiyecekler ve çeşitli ev eşyaları satışa sunuldu. Bizde Mavi Kuş olarak stant açtık. Tavuklu pilav ve ayran ile çay, kahve ve çeşitli yiyecek ürünlerini satışa sunduk. Kermesimize ilgi gösteren herkese çok teşekkür ediyoruz. 2019 yılının tüm dünyaya, ülkemize ve bölgemize barış, refah ve huzur getirmesini diliyoruz” dedi.

Fetav Müdürü Dilek Dinçer’de açıklamasında “Fethiye için Sosyal faaliyetlerde bulunan vakfımız yılın son etkinliğini Mavi Kuş Sanat ve Dayanışma derneği ile birlikte düzenlemektedir. Geliri eğitim harcanacak olan yılbaşı kermesimize yoğun bir katılım ve ilgi oldu. Stantlar da birbirinden güzel yılbaşı hediyeleri, çeşitli hediyelik eşyalar ile yiyecek ve içeceklerden oluşan ürünler satışa sunuldu. Fetav olarak bir çekiliş etkinliği de düzenledik. Elde ettiğimiz gelir öğrenci burslarına ve eğitime harcanacak. Katılımdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Acılarımızla ve sevinçlerimizle bir yıl daha geride kaldı. 2019 yılı daha fazla umut, daha fazla sevinç ve  daha fazla mutluluk getirsin” dedi.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz