FETHİYE’ DE COŞKULU  KARNE  TÖRENİ

FETHİYE’ DE COŞKULU  KARNE  TÖRENİ

Özel Fethiye’de Karne Heyecanı

Özel Fethiye’de Karne Heyecanı

Türkiye İş Bankasından Karne Hediyesi

Türkiye İş Bankasından Karne Hediyesi

FTSO  Üyelerine Özel İndirim Protokolü

FTSO  Üyelerine Özel İndirim Protokolü

Eski Bakan Abdülkadir Ateş’ten, Başkan Karaca’ya Ziyaret

Eski Bakan Abdülkadir Ateş’ten, Başkan Karaca’ya Ziyaret

”FARKINDAYIM ALDANMAM” BODRUM’DA SAHNE ALDI
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 27 Aralık 2018 - 19:39:05

Muğla Şubesi üyeleri Muğla İli Bodrum İlçesinde sahnelenen ve oyuncularının tamamının polis oldukları ”Farkındayım Aldanmam” isimli tiyatro oyununun ilk seansını 584 ‘ü ilköğretim okulu öğrencisi, 28 ‘i öğretmen olmak üzere toplam 612 kişi seyrederken, tiyatro oyununu setreden öğrenciler büyük coşku yaşadılar.

Bilindiği gibi Muğla Valisi Sayın Esengül Civelek ‘in himayelerinde Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde ”Farkındayım Aldanmam ” isimli tiyatro oyunu Muğla İline davet edilmişti. İlk olarak Menteşe İlçesinde Muğla Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Menteşe İlçe Milli Eğitim müdürlüğü ‘nün koordinesinde tiyatro oyunu sahnelenirken, Polis Eşleri Derneği Muğla Şube Başkanı Aysun Çetinkaya da polisleri bu anlamlı etkinlikte yalnız bırakmamıştı.

Bodrum İlçesinde sahnelenen ve tiyatro gösterisinin 5. Seansı olan gösteri öncesinde Menteşe İlçe Emniyet Müdürü aynı zamanda da Muğla Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Tümer Yılmaz yaptığı kısa konuşmada Farkındayım Aldanmam isimli tiyatro oyununun Muğla İline Muğla Valisi Sayın Esengül Civelek ‘in himayelerinde İstanbul İl Emniyet Müdürü Doktor Mustafa Çalışkan ve Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ‘nın destekleriyle getirildiğini dile getirdi. Yılmaz ayrıca  ilköğretim okulu öğrencilerine kişisel güvenlikleri konusunda bilgilendirmelerde de bulunurken, tanımadıkları kişilerden hiçbir şekilde çikolata, şekerleme ve benzeri hediyeleri almamalarını istedi. Emniyet Müdürü yılmaz Bodrum İlçesinde tiyatro oyununun sahnelenmesindeki emeklerinden dolayı İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeline de teşekkür etti.  Bodrum Emniyet Müdürü Cüneyt Yörükoğlu ‘nun da öğrencilerle birlikte seyrettikleri tiyatro oyunu sonrasında minik öğrenciler  polis abi ve ablaları ile bol bol hatıra fotoğrafları çektirdiler. Tiyatroya seyirci olarak katılan ilköğretim okulu öğrencilerinin mutlulukları gözlerinden okundu.

(HABER MERKEZİ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz