FETHİYE’ DE COŞKULU  KARNE  TÖRENİ

FETHİYE’ DE COŞKULU  KARNE  TÖRENİ

Özel Fethiye’de Karne Heyecanı

Özel Fethiye’de Karne Heyecanı

Türkiye İş Bankasından Karne Hediyesi

Türkiye İş Bankasından Karne Hediyesi

FTSO  Üyelerine Özel İndirim Protokolü

FTSO  Üyelerine Özel İndirim Protokolü

Eski Bakan Abdülkadir Ateş’ten, Başkan Karaca’ya Ziyaret

Eski Bakan Abdülkadir Ateş’ten, Başkan Karaca’ya Ziyaret

METE  AY   VE  YÖNETİMİ  GÜVEN  TAZELEDİ
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 26 Aralık 2018 - 18:28:59

Çalış Turizm ve Tanıtma Derneğinin olağan genel kurulu; Çalış-Der sosyal tesislerinde gerçekleşti. Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği olağan genel kuruluna tek liste ile gidildi. Birlik ve beraberlik içersinde gerçekleşen olağan genel kurul açılış yoklaması ve saygı duruşu ile başladı.

Çalış  bölgesinin  doğal  güzelliklerini ve değerlerini  korumak, turizmi geliştirmek amacıyla başarılı çalışmalar yapan Çalış  Turizm ve  Tanıtma  Derneğinin olağan kongresinin divan başkanlığını Ahmet Selim Yücel, divan katipliğini Berna Ergen ve divan üyeliğini de Alp Berk yaptı. Gündem maddelerinin oy birliğiyle kabul edildiği olağan kongrede; mevcut başkan Mete Ay ve yönetimi güven tazeledi. Yoğun katılım ile gerçekleşen Çalış Turizm ve Tanıtma Derneğinin yeni yönetim kurulu şu şekilde; Asil Üyeler Mete Ay, Cenk Şimşek, Mahmut Çakır, Mehmet Selim Günday, Hüseyin Küp. Denetleme kurulu asil üyeleri ise Kaan Günday, Ekrem Yavuz, Yusuf Karakuş. Yönetim kurulu yedek üyeleri; Ahmet Selim Yücel, Hüseyin Alp Berk, Necati Çat, Ömer Sel, Harun Bayraktar. Denetleme kurulu yedek üyeleri; Tezcan Çiftci, İsmail Uzunoğlu, Ferhat Şahin.

Yapılan çalışmalar ve hizmetler hakkında dernek üyelerine bilgi veren Mete Ay; desteklerinden dolayı dernek üyelerine ve Çalış esnafına teşekkür etti.  Çalış  bölgesinin  önemli bir  turizm merkezi olduğunu ifade eden Mete Ay; Çalış’ın turizm de bir marka haline geldiğini ifade etti.  Üyelerimizin fikir ve düşüncelerinin çok önemli olduğunu söyleyen Başkan Mete Ay birlik ve beraberlik içersinde çalışmalarımıza devam edeceğiz, dedi.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz