FETHİYE’ DE COŞKULU  KARNE  TÖRENİ

FETHİYE’ DE COŞKULU  KARNE  TÖRENİ

Özel Fethiye’de Karne Heyecanı

Özel Fethiye’de Karne Heyecanı

Türkiye İş Bankasından Karne Hediyesi

Türkiye İş Bankasından Karne Hediyesi

FTSO  Üyelerine Özel İndirim Protokolü

FTSO  Üyelerine Özel İndirim Protokolü

Eski Bakan Abdülkadir Ateş’ten, Başkan Karaca’ya Ziyaret

Eski Bakan Abdülkadir Ateş’ten, Başkan Karaca’ya Ziyaret

BAŞKAN GÜRÜN’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 26 Aralık 2018 - 18:21:53

Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şubesi Başkanı Mehmet Üstün ve yönetim kurulu üyeleri; Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Dr. Osman Gürün’ü makamında ziyaret ettiler. “Yeniden aday gösterilmiş olması da bizi çok mutlu etti” diyen Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şubesi Başkanı Mehmet Üstün; Muğla Büyük Şehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’e  başarılı hizmetlerinden dolayı bir teşekkür plaketi verdi.

“ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE YAPILANDIRMAYI TAMAMLADI VE BUNUN SONUCUNDA MUĞLA’NIN HER YERİNE HİZMET VERMEYE BAŞLADI”

Sıcak ve samimi ortamda geçen ziyaret ile ilgili açıklamada bulunan Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şubesi Başkanı Mehmet Üstün “Sayın Osman Gürün başkanımızı bu gün yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte bir nezaket ziyareti gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Muğla Büyük Şehir Belediye başkanı olarak başarılı hizmetler vermiş olmasından dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.  Yeniden aday gösterildiği için de çok sevinçliyiz ve kendisini tebrik ediyoruz.  Gerçekten; Osman Gürün başkanımız Muğla Büyükşehir olduğu zaman çok hızlı bir şekilde yapılandırmayı tamamladı ve bunun sonucunda Muğla’nın her yerine hizmet vermeye başladı. Bu kadar kısa süre içersinde hızlı bir şekilde büyük şehir yapılandırmasını tamamlayan bir başkan; ben ne gördüm ne de duydum. Kendilerinin yeniden aday gösterilmiş olması da bizleri  çok mutlu etti. Türkiye’de birçok ilkleri gerçekleştirdi. Dezavantajlı kesimlerin sosyal alanda olması buda bizi çok mutlu etti. Muğla’mız çok farklı çağdaş bir yaklaşımla herkesin sorunlarına duyarlılık gösteriliyor dolayısıyla kendilerinin yeniden aday olması ve hizmetlerine yeniden devam edecek olması nedeni ile kendisini kutluyorum ve başarılar diliyorum” dedi. Konuşmasına devam eden Mehmet Üstün “Sayın Başkanımı ben uzun yıllardan beri tanıyorum. İlkeli duruşuyla biliyorum. Bu nedenle kendisiyle gurur duyuyoruz. Altı Nokta olarak kendisine  bir plaket takdim etmek istedik. Kabul ederseniz, bizi çok mutlu edersiniz” dedi.

“BİZ NE YAPTIYSAK HEP BERABER YAPTIK”

ziyaretten dolayı teşekkür eden Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Dr. Osman Gürün’de açıklamasında “Ben Sayın başkanıma ve bütün yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum. Gerçekten biz ne yaptıysak hep beraber yaptık. Eğer ufacık bir katkı sizin yüzünüzde ufacık bir gülümseme bir mutluluk verebildiysek; bizim için en büyük hizmet ve ödül bu olmaktadır. ziyaretten dolayı  ve bizim için söylediğiniz güzel sözler için çok teşekkür ediyorum. Sadece bana karşı değil olması gereken yerlere de ifade ediyorsunuz. Onu için çok teşekkür ederim. Yapacak çok işimiz var biz kendi aramızda sizlerle bir sevgi ve güven bağı kurmak istedik. Onu da sizler sayesinde çok iyi bir şekilde kurduk. Bu güven duygumuz ve sevgimiz devam ettiği sürece çok daha farklı daha değişik ve sorunlarımızı çözen daha mutlu bir Muğla’da sizlerin yaşamasını sağlayacak olan projelerin altına imzayı birlikte atarız. Ben size teşekkür ediyorum verdiğiniz katkılar göstermiş olduğunuz iş birlik anlayışı için sağ olun” dedi.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

 

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz