FETHİYE’ DE COŞKULU  KARNE  TÖRENİ

FETHİYE’ DE COŞKULU  KARNE  TÖRENİ

Özel Fethiye’de Karne Heyecanı

Özel Fethiye’de Karne Heyecanı

Türkiye İş Bankasından Karne Hediyesi

Türkiye İş Bankasından Karne Hediyesi

FTSO  Üyelerine Özel İndirim Protokolü

FTSO  Üyelerine Özel İndirim Protokolü

Eski Bakan Abdülkadir Ateş’ten, Başkan Karaca’ya Ziyaret

Eski Bakan Abdülkadir Ateş’ten, Başkan Karaca’ya Ziyaret

Bedensel Engelliler Derneği’nde Bozbaş Güven Tazeledi
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 25 Aralık 2018 - 18:19:34

Fethiye Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği ikinci olağan genel kurul toplantısını gerçekleştirdi. Patlangıç Mahallesi, 312 sokak, Mustafa BOZBAŞ Parkında yapılan kongreye üyelerde yoğun ilgi gösterdi. Kongre öncesi kahvaltı etkinliği düzenlenirken, mevcut Başkan Mustafa Bozbaş güven tazeleyerek yoluna devam ediyor.

Fethiye Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği Başkanlığına yeniden seçilen Mustafa Bozbaş kongre sonrası yaptığı açıklamada; “Derneğimizin 2012 deki kuruluş sloganı Hayat Birlikte Güzel dedik ve yola çıktık. Önceliğimiz Bedensel Engelliler olmak üzere tüm engel guruplarına ve yaşlılarımıza derneğimizin kapısı her daim açıktır. Bize bu konuda desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Behçet SAATCI ve ekibine, Fethiye Evi Gönüllülerine, Fetav’a,  Sivil Toplum Örgütleri, Özel Rehabilitasyon Merkezlerine ve Basınımıza şahsım ve Yönetim Kurulum adına teşekkür ederim. Yeni dönemde yeni projelere imza atmak dileği ile 2019 yılının yeni bir başlangıç olması ve yeni yılın sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek, hayalleri yaşamak ve gerçekleştirmek için sevgi, huzur getirmesi dileğiyle mutlu yıllar dileriz.”dedi.

Yapılan Kongrede; Başkan Mustafa Bozbaş, Sekreterliğe Durgadın Kazak,  Başkan Yardımcısı Fatma Zeynep Gürsu, Sayman Ramazan Aytuğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Kabik, Denetleme Kurulu Başkanı Mehmet Ali Hamilci, Üye Aysel Arslan, Üye Halil İbrahim Koca seçildi.

Haber Merkezi

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz