Korkmazoğlu çok konuşulacak

Korkmazoğlu çok konuşulacak

Başkan Kocadon Seydikemerlilerle Buluştu

Başkan Kocadon Seydikemerlilerle Buluştu

BAŞKAN SAATCI SEYDİKEMER’DE AFİŞLERLE KARŞILANDI

BAŞKAN SAATCI SEYDİKEMER’DE AFİŞLERLE KARŞILANDI

KAYABAŞ   “ATA SPORUMUZA TAM DESTEK VERECEĞİZ”

KAYABAŞ   “ATA SPORUMUZA TAM DESTEK VERECEĞİZ”

KARACA “ÜLKEMİZİ DÜNYAYA TANITAN ÖLÜDENİZ BU DURUMDA OLMAMALI”

KARACA “ÜLKEMİZİ DÜNYAYA TANITAN ÖLÜDENİZ BU DURUMDA OLMAMALI”

ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNDEN EMNİYET MÜDÜRÜNE ZIYARET
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 24 Aralık 2018 - 19:13:21

Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu üyeleri Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ‘yı makamında ziyaret ederek, kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği İl Merkezi ve İlçelerinde birbirinden anlamlı ve farklı etkinliklere imza atmaya devam ediyor. Gerçekleştirilen etkinliklerle gerek Şehit Aileleri arasında birlik ve beraberlik, gerek ise; şehit aileleri ile diğer vatandaşlar arasındaki birlik ve beraberlik en üst seviyelere taşınmak isteniyor. Bu bağlamda son olarak Muğla ‘nın sevilen ve başarılı Valisi Sayın Esengül Civelek ‘in himayelerinde İstanbul İline bir gezi düzenlenmişti. Şehit aileleri ve gaziler için özel olarak tertiplenen geziye katılarak İstanbul İlinde birçok tarihi, turistik ve kültürel mekanları gezip inceleme fırsatı buldular.

Geziye katılan misafirlerin tamamı söz konusu geziye katılmaktan dolayı duydukları mutluluklarını dile getirirken, emeği geçenlere de teşekkür etmeyi unutmadılar. Bu bağlamda Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu üyeleri Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’yı makamında ziyaret ederek, kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettiler. Ziyaret esnasında Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ve Türkiye Harp Malulü Gazileri Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Sezai Kanlıyar da hazır bulundu. Ziyarette; Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Akkuş tarafından Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ‘ya üzerinde Türk Bayrağı ve Atatürk resminin de bulunduğu porselen tabak takdim edildi. Başkan Akkuş İstanbul İlindeki gezi esnasında İstanbul İl Emniyet Müdürü Doktor Mustafa Çalışkan’ın talimatlarıyla İstanbul İl Emniyet Müdürü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlilerinin de kendilerine refakat ettiklerini belirtti.

(HABER MERKEZİ)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz