FETHİYE’DE  ŞEHİT AİLELERİNE  İFTAR YEMEĞİ…

FETHİYE’DE  ŞEHİT AİLELERİNE  İFTAR YEMEĞİ…

Fethiye’de Ses Yarışması Heyecanı

Fethiye’de Ses Yarışması Heyecanı

Özel Fethiye Öğrencileri Muğla’da

Özel Fethiye Öğrencileri Muğla’da

BAYRAM’DA TRAFİK  YOĞUNLUĞU İLE İLGİLİ ALINACAK  TEDBİRLER GÖRÜŞÜLDÜ

BAYRAM’DA TRAFİK  YOĞUNLUĞU İLE İLGİLİ ALINACAK  TEDBİRLER GÖRÜŞÜLDÜ

İSKOÇYALI   GAYDACILAR  ÇALIŞ  PLAJINDA…

İSKOÇYALI   GAYDACILAR  ÇALIŞ  PLAJINDA…

MUĞLA’DA  ZİYARETLERDE  BULUNDULAR   
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 15 Kasım 2018 - 11:08:44

MUĞLA’DA  ZİYARETLERDE  BULUNDULAR

Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şube Başkanı Mehmet Üstün Muski Genel Müdürü Baki Ülgen’e ve Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Adem Zeybekoğlu’na ziyaretlerde bulundu.

Her iki ziyarette sıcak ve yakın ilgiyle karşılanan Mehmet Üstün yaptığı açıklamada “Sayın genel müdürümüzün göstermiş olduğu sıcak ve yakın ilgiden dolayı kendilerine teşekkür ederim. Derneğimize karşı her zaman dostça yaklaşımlar göstermiş olmanızdan dolayı sizlere zaman zaman ziyaretler gerçekleştirerek sorunlarımızı anlatıyoruz. Bir engelli dostu olduğunuzu göstermektesiniz. Bu nedenle sizleri ziyaret etmiş bulunuyoruz.  Muski Genel Müdürü Sayın Baki Ülgen’de konuşmasında sizleri tanımış olmak beni de mutlu etti. Özellikle Altı Nokta gibi köklü bir örgütün başında sizin gibi deneyimli konusuna hakim bir başkanın olması farkındalık açısından yararlı bulunmaktadır. Her zaman ki nazikliğinizle bizleri unutmuyorsunuz. Bizimle ilgili herhangi bir talebiniz olduğu takdirde bize ve arkadaşlarımıza iletebilirsiniz. Bu nazik ziyaretinizden dolayı size teşekkür ederim” dedi.

Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şube Başkanı Mehmet Üstün Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Adem Zeybekoğlu’na ziyaret sırasında Sayın Başkanım bu gün size bir nezaket ziyaretinde bulunmaktayım. Altı Nokta Körler Derneği ulusal düzeyde engelli mücadelesi veren köklü bir örgütün şubesi olarak Muğla Ve çevresinde faaliyetini sürdürmektedir. Bu gün sizleri ziyaret ederek derneğimizle ilgili bilgilendirme yapmak adına bu ziyareti gerçekleştirmiş bulunmaktayım. Bizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim dedi. Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Adem Zeybekoğlu konuşmasında öncelikle bu nazik ziyaretiniz sizin ne kadar ince ve konusuna hakim olduğunuzu göstermektedir. Biz Altı Noktanın ne kadar mücadeleci engelli sorunlarının çözümü yönünde aktif olduğunu biliyorum. İlimizde köklü bir örgüt olan Altı Noktanın bir şubesinin olması başta görme engelliler olmak üzere engelliler için bir şanstır. Bizler parti olarak her zaman olduğu gibi bütün sorunlarınızın çözümünde yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim, sizin şahsınızda değerli üyelerinize selamlarımı sunar bu nazik ziyaretinizden dolayı size teşekkür ederim” dedi.

(HABER MERKEZİ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz